Jakie to piosenki

Witam co to za piosenki napewno wieci

  1. to idzie tak a ja bede twym aniołem twą radościa coś takiego co to jest

  2. a to z reklamy reklamującej Nutelle sponsor programu dzieckai z klasą pomozecie

A znacie może jakieś piosenki ale nowe piosenki ale spokojne np artystów takich jak Wilki czy U2 lub Lady Pank ale to takie starsze lub Krzysztof Krawczyk znac ie jakis fajne tych wykonawców ale spokojnie piosenki ok (wolne) Pomożecie

Nie jestem pewien czy to, to:

Amanda Lear - Give A Bit Of Mmh To M

  1. Sumptuastic > Kołysanka:

:arrow: http://www.teksty.org/s/sumptuastic/kolysanka.php

To z reklamy Kinder Bueno.

A muzyka z reklamy nutelli, to chyba U2 - dokładnego tytułu nie znam, bo ich nie znoszę.

Czy chodziło Ci o coś mniej więcej takiego:

:wink:

Np. niektóre single z ich ostatnich płyt są łagodne(Wilki - Słońce pokonał cień, U2 - Sometimes you can’t make it on your own).

Tłumaczenie na dialekt mateo:

to z reklamy kinder bueno a muzyka z reklamy nuteli to chyba utu nie wiem bo ich nie znosze

[…]

na przyklad nie ktore single z ich ostatnich plyt sa lagodne wilki hehe wilki nie husky cien pokonal slonce czy jakos tak i utu sometimes you cant emek uit on your own

ta nutela no to kawałek U2 ale jaki tytuł no i znacie jakis łagodnie kawałki tych wykonawców

To nie jest U2.

Wykonawca i tytuł:

:arrow: Andreas Johnson - "Glorious"

strumienianin dziekuje dobry z ciebie user jest bardzo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A to znacie Ajjj filliu aj filiu tak to idzie no i to facet spiewa spokojna piosenka czesto w radiu