Jakie to połączene?

ostatnio miałam problem żeby zainstalować neostradę na viście…ostatecznie zainstalowałam speed touch i niby mam połączenie z netem ale zastanawia mnie fakt jakie to jest połączenie…czy to jest takie połączenie jak przy zainstalowanej neostradzie?? czy też może jest to połąćzenie modemowe za któro się płaci za każdą minutę…bo jesli mam włączony internet a go ne używam to pojawia mi się po pewnym czasie, że internet nie jest używany i nastąpi jego rozłącznie za kilkanaście sekund…więc sama nie wiem co to za rodzaj połączenia…orientuje się ktoś???

Jest to połączeni stałe, za które płacisz tylko abonament.

DialUp, to ograniczenie techniczne wynikające z faktu, że oprogramowanie do użądzenia udaje modem, a za pomocą modemu można w Windows zestawić połączenie DialUp.

ooo to cieszę się bardzo:] a można coś zrobić żeby mi się nie wyłączał net?? nawet jeśli z niego nie korzystam??

Ustawić to połączenie jako domyślne i w opcjach ustawić, żeby się nie rozłączało.

Możesz również sam rozłączyć, uruchomić dowolny program korzystający z Internetu, np. IE, wyskoczy pytanie o połączenie.

Wybierasz zawsze łącz automatycznie używając tego połączenia (dodatkow zaznacz -dla każdego użytkownika). Potem zamknij IE i na pytanie, czy rozłączyć odpowiedż nie i zaznacz “ptaszka” przy pozycji “niegdy nie rozłączaj”.

NO OK A JEŚLI PÓŹNIEJ BĘDĘ chciała podłączyć się do zwykłej śieci to będę musiała coś przestawiać znowu??

Co masz na myśli przez “zwykłą sieć”?

lokalna śieć- tak o jest zapisane na mom kompie:P a chodzi mi o taki net, który np. jest akademiku:P :] hahaha

Wówczas trzebaz w opcjach internetowych zaznaczyć przy połączeniach DialUp, żeby nigdy nie wybieroało połączenia.

Jadnak, wówczas trzeba będzie je zestawiać ręcznie dla połączenia DialUp.

ok to sobie to daruje Jakoś kilka dni się “pomęczę” z neostradą:] a jesteś pewny na 100% że to połączenie stałe??;>

Na 1000%.

ok DZIĘKUJE ŚLICZNIE :smiley: POZDRAWIAM i życzę miłego popołudnia:)