Jakie to złącze PCI?

potrzebuje pomocy mam płyte główną która ma PCI Express x16, PCI Express x1 ale nigdzie nie ma napisane która wersia bo chyba są 1.0 x16 , 2.0 x16 i tak dalej tylko nidzie na stronie producenta nie jest napisane jakie dokładnie to pci prosze o pomoc

Moja szklana kula jest aktualnie w serwisie. Dlatego czy mógłbyś napisać, jaka to jest konkretnie płyta?

Na laminacie płyty głównej powinien być jej model. Odszukaj w internecie instrukcję i sprawdź.

jest to płyta od optiplexa 7020/7010 stego co wiem nie ma dokładnej nazwy ale w informacjach o systemie znalazłem to 08wkv3

http://www.findlaptopdriver.com/dell-08wkv3/
https://www.dell.com/support/manuals/pl-pl/optiplex-7020-desktop/optiplex7020mt-v1/specifications?guid=guid-501c6863-5540-4daf-b90e-6ea2ca7910ec&lang=en-us

szukałem tego 2 dni dzięki

Ta informacja dla Ciebie nie ma wielkiego znaczenia, karta, najmocniejsza, jaka tam wejdzie spokojnie na pcie 2 pójdzie. Bardziej się martw zgodnością płyty i karty oraz rozmiarami, a wersja pcie jest zaczynaniem od końca.

Te Delle były w różnych wersjach od USFF do MT 7010 i 7020 to więcej niż dwa różne modele i więcej niż dwie różne płyty, z którego masz płytę?
Masz złącze 3.0 i Intela core 3/4-ciej gen.

Rozwiń bo nie rozumiem.
Jeżeli to 7010MT to wlezie nawet RTX3090.

Się uśmiałem :slight_smile:

Autor ma SFF i zasilacz rzędu 250-280W, czyli wyżej 1050 nie podskoczy, bo 1650 by mu wyniosła 3x tyle co ten komputerek. :wink:

Faktycznie, na to by wskazywała lista złącz.
Napisał jednak że ma płytę, nie napisał że w oryginalnej obudowie więc może mieć to nawet luzem bądź w innej obudowie więc teoria o zasilaczu może nie być trafiona ale nie dowiemy się dopóki nie napisze co konkretnie ma bo

Najgorsze jest to, że serwis przeciąga naprawę, tłumacząc się brakiem dostępu do części zamiennych :wink:

Gorzej jak zwrócą ci kasę jak za grafikę.

Byłby z tym ogromny problem, bo szklane kule są bezcenne :wink:

Jak ci zwrócą kasę to gdzie dostaniesz kolejną?

Ok, posty pisane po wpływem się nie liczą.