Jakie urządzenie wielofunkcyjne do 250-300zł?


(M Grodi90) #1

Wiem, wiem budżet ograniczony :slight_smile: Urządzenie potrzebne będzie studentowi, czyli głównie wydruk czaro-biały, od czasu do czasu ksero i skanowanie.

Najbardziej mnie interesuje oferta RTV-EURO-AGD, więc podaje linka do ich oferty: http://www.euro.com.pl/urzadzenia-wielo ... 3,h1.bhtml

Patrząc na opinie urządzeń hp (mimo, że są tanie) wszędzie rzucają się w oczy drogie tusze. Mi zależy też na tym, żeby można było kupić dość tanie zamienniki. Ale wiem też, że tańsze urządzenie zazwyczaj mają drogie tusze, więc szukam czegoś z dobrym stosunkiem cena/jakość/koszty eksploatacji.

Na razie upatrzyłem 3 sztuki:

Epson Stylus SX425W http://www.euro.com.pl/urzadzenia-wielo ... bhtml#opis

zaletą tego urządzenia jest to, że obsługuje wifi

Canon PIXMA MG5150 http://www.euro.com.pl/urzadzenia-wielo ... bhtml#opis

Brother DCP-J125 http://www.euro.com.pl/urzadzenia-wielo ... bhtml#opis

Mam nadzieję, że temat nie narusza żadnych zasad. Proszę o opinię nt. tych urządzeń, lub propozycje innych :slight_smile:


(JoteS) #2

Przypatrz się Canonowi, tu masz linka do tanich tuszy bardzo dobrej jakości, niestety bez chipa bo jeszcze nie opracowano do tego typu ale przełożenie zajmuje kilkanaście sekund http://allegro.pl/canon-pgi-525-cli-526 … 56654.html Są też systemy stałego zasilania CISS http://allegro.pl/ciss-canon-ip4850-mg5 … 34139.html ew. pomyśl nad drukarką i skanerem osobno :slight_smile:


(lith) #3

Ale wtedy odpada ‘ksero’


(JoteS) #4

W skanerze jest funkcja bezpośredniego przesyłu na drukarkę czyli działa jak ksero :slight_smile:


(Takbakatabaka) #5

a panasonic? np mb2000 nie będzie drogi a ma też ciekawe opcje jak pdf online i nie bedzie kleił kartek jak brother