Jakie urządzenie wielofunkcyjne?

Otóż zepsuła mi się drukarka i postanowiłem coś z tym zrobić a mianowicie kupić nową bo tamtej nie da się już naprawić no i same problemy z nią były. Nie chcę teraz samej drukarki lecz urządzenie wielofunkcyjne, najlepiej jakieś z podglądem wydruku(jeśli to w ogóle możliwe za niewielką kwotę pieniędzy). Mogę na to przeznaczyć kwotę max w granicach 300zł (wiem że im droższa drukarka to eksploatacja tuszy tańsza itd) i oczywiście chciałbym wybrać najlepiej. Co polecacie?

HP Photosmart C3180

kopiarka, drukarka, skaner epson dx 4050 tusze po 12-16zł - zamienniki. z podglądem wydruku - to mają chyba wszystkie drukarki.

Witam, przed kupnem drukarki porównaj ceny tuszy i ich pojemności. Nieraz lepiej jest dołożyć pare groszy do drukarki aby pózniej tanio wyniosła Cię eksploatacja. Musisz równiez sprawdzic czy są dostepne odpowiednie zamienniki. Np. do drukarki Epson DX4050 wchodzą tusze z serii T07xx. Epson zmienia w nowych drukarkach co jakis czas chip więc musisz sprawdzic w ofertach zamienników czy współpracuja ze wszystkimi drukarkami. Temat opisany jest na 123drukuj.pl. Tam też możesz zobaczyć ile kosztują tusze.