Jakie urządzenie wielonfunkcyjne do 250zł?

Chcę kupić urządzenie wielofunkcyjne. Przeglądałem sklepy i myślę, że za 250zł kupię sprzęt który spełni moje oczekiwania. Nie wiem jednak na co się zdecydować, co będzie w tej cenie najlepsze. Odpadają raczej Lexmarki i Epsony, nie mam przekonania do tych firm. Canony w tej cenie mają tusze ze zintegrowaną głowicą, więc są drogie w eksploatacji - też raczej odpadają. Zostaje HP i Brother. Jeśli chodzi o tę drugą firmę to pasowałby mi ten model DCP-145C. Czy to dobry wybór?

Do 250zł to właśnie Brother DCP-145C będzie najlepszym wyborem. Tutaj znajdziesz opinie na temat tego urządzenia.

A co sądzicie o HP Deskjet F2280? Jest dużo tańsza, a opinie też pozytywne…

Do brothera są łatwo dostępne zamienniki materiałów eksploatacyjnych co znacznie obniża koszty korzystania z tego urządzenia. Z HP jest gorzej.

Patrzyłem na Internecie i są zamienniki do tego HPka, więc z tym nie powinno być problemów. Teraz mam dylemat, bo nie wiem czy dopłacać te 60zł do Brothera, który już w zestawie ma małe tusze czy wziąć HPka za 170zł z powiekszonym zestawem tuszy…

EDIT

Oj jednak naczytałem się trochę złych opinii na temat tego HPka. Wezmę więc najprawdopodobniej Brothera.

polecam urządzenie Brother DCP-145C. Jest dobry jak na swoją cenę a przede wszystkim tani w eksploatacji - komplet zamienników(tuszy) kosztuje nawet poniżej 20zł.

Właśnie widziałem, że bardzo tanie te tusze. Ale czy są one dobrej jakości? Bo oprócz takich kompletów za 20zł widziałem takie z gwarancją za 40zł no i oryginalne za kilkadziesiąt złotych sztuka…

wg mnie do domowych zastosowań te tusze w zupełności wystarczą. Droższe tusze mogą mieć większą pojemność

Ja bym dołożył 100zł i miałbyś drukarkę wielofunkcyjną laserową np. ja kupiłem Brothera DCP 7010L, gdzie toner starczy mi na ok 2500 stron. Przy czym nowy oryginalny toner kosztuje 80zł

Teraz policz sobie jakie będziesz miał koszta w drukarce atramentowej :smiley:

Ja drukuję sporadycznie, drukarka laserowa byłaby w moim przypadku niewykorzystana. No i potrzebuję również druku w kolorze.