Jakie wady ma N-Gage CLS?

Witam!

Przymierzam się do kupna gada… QD odpada bo chcę tylko muzykę i symbiana i żeby było taniej niż 200zł :wink: aparat mi wisi bo mam samsunga s760 :stuck_out_tongue:

nie piszcie alternatywnych fonów tylko napiszcie wady gada cls… rozmiar mi nie przeszkadza… obracanie podczas rozmowy też nie…

mam nadzieję że ktoś obcował z tym fonem :wink:

ja obcowałem, nic do gada nie miałem,sybiana też, fajnie się sms-y pisało,spoko wyświetlacz,gry,jedynie to z tego co pamiętam to “-” było; bateria,co wieczór ją ładowałem,ale może miałem zrypaną już baterie,dużo się raczej nią nie bawiłem pieron wie jak ktoś format jej… i taką zakupiłem od gostka, :slight_smile: według mnie ,udany model,ale na rower się nie nadaję pisać np sms :smiley:

moja 3650 trzyma bez bawienia się mniej niż 3dni :wink: a że naprawa jej to koszt ok 100zł to już wole kupić gada za 150zł i mieć spokój (bo w 3650 władowałem ponad 200zł na naprawy + 200zł za telefon)

Na QD możesz słuchać muzyki tylko musisz dograć program np . Jukebox albo UltraMP3

Ja mam N-Gaga od ponad 2 lat i jestem zadowolony.

Super gry , jak dograsz program to i filmy *.avi będziesz miał .

Zarządzanie światłem , możesz zrobić Hot Swapa , MiniUSB , Karta ,

Tutaj jest porównanie QD i CLS

QD ma jakość muzy jak 3650 czyli do kitu… CLS ma dużo lepszą jakość a porównanie widziałem :slight_smile: o możliwościach symbiana wiem, mam 3650 a ona ma ten sam system co n-gage cls :wink: avi mam na 3650 dzięki divxplayer :wink: mp3 też mam ale przez jukeboxa :wink: lepszy od ultra mp3 ale i tak do kitu :stuck_out_tongue: