Jakie wentylatory do chłodzenie obudowy

Witam. Mam zamiar kupić wentylatory do chłodzenia obudowy, mogę wydać na wszystkie elementy chłodzenia 50 zł. Wydaję mi się że Arctic Cooling będą najlepsze, nie wiem jakie są godne polecenia. Aha, i chciałbym kupić jakiś wydajny wentylator na kartę grafiki. Posiadam Geforce 7600 GS Gigabyte(chłodzenie pasywne), niestety strasznie się grzeje, doradzcie mi jaki wentyl na kartę i jak można by zamontować wentylator na tym radiatorku karty graficznej.

ogólnie dobre i ciche są Accutake - kup wersję w zależności od potrzeb (120mm, 92mm, 80mm) - zarówno pasuje do obudowy jak i do grafiki, możesz go podczepić na takich opaskach zaciskowych do przewodów

Coś w mierę świeżego:

http://www.purepc.pl/node/3373?page=all

Ja w budzie mam 120mm Noiseblocker`a XL i tyle mi wystarcza (fakt trochę słychać szum powietrza ale za to jest dość wydajny). jak masz miejsce na 120mm to najlepiej bierz takiego, mniejsze obroty (a najczęściej za tym mniejszy hałas, choć to nie regóła) a przepływ taki jak trzeba.

trochę lipa bo miejsca mam na 80 i 70. na grafikę myślę założyć 92. Te zephyry wydają się całkiem w porządku.