Jakie wolisz karty graficzne i dalaczego?

Nie mam faworyta. Posiadałem w swoim życiu karty: Radeon 9250, GeForce 2 MX oraz 4 MX. Teraz mam GF 7600 GS palita. W tym starciu obstawiam remis

NVIDIA od zawsze, miałe, kiedyś jakieś stare radeony, ale jednak to nie to samo. :smiley:

Ale nie wiem, ja jakoś bardziej do geForców jestem przekonany, najlepszym przykładem jest karta graficzna z której korzystam (patrz podpis ;p )

Wolę wydajne karty graficzne :slight_smile:

Nie ma dla mnie znaczenia jaki producent, mogę mieć nawet Intela, byle żebym mógł spokojnie odpalić to co chcę (a za dużo nie wymagam).

nVidia GeForce tylko i wyłącznie

nVidia GeForce? Dlaczego? Bo na Radkach są problemy w wyświetlaniem efektów HDR wraz z AA (wygładzanie krawędzi dla niewtajemniczonych) i po załączeniu AA zazwyczaj są o jakieś 15-35% wolniejsze niż GeForce’y.

Zostałem oszukany przez Nvidie. Przerzuciłem się na ATI i jestem bardzo zadowolony.

ze niby jak??

EDIT:

ATI Radeon jest na pierwszym miejscu w listach:

najmniej lubiane karty graficzne

co jest gorsze od nvidii

najgorsza wydajność z FSAA

najlepszy papier toaletowy xDD

GeForce tylko dlatego, że działają u mnie już 4 lata :slight_smile:

Geforce bo zawsze przodują. Od kiedy mam komputer nVidia zawsze była producentem najmocniejszych kart i to ona dyktuje warunki na tym rynku. ATI próbuje nadgonić ale jeszcze nigdy nie wyprzedził nVidii.

Ja jestem bardzo zadowolony ze swojego radeona 9800 PRO, który w przeciwieństwie do posta powyżej był najlepszy w swojej generacji, szczególnie po podkręceniu.

A Nvidia oszukała mnie, po pierwsze GeForce 4 MX 440, był jedną z najgorszych kart w historii, z perfidnie oszukaną nazwą, po drugie zepsuł się, a po trzecie gwarancja bardzo wolna.

Używam Radka HD 2900XT i stwierdzam, że Radeon ma strasznie skopane sterowniki do kary graficznej. Dlatego wybrałem w ankiecie nVidie. :stuck_out_tongue:

Święta prawda wtedy radek 9800 pro to było coś i to była najwydajniejsza karta. Wtedy NVIDIA wypusciła swe nieudane FX-y które były po prostu bardzo słabe. Wtedy to królował ATI i prosze tutaj nie mówić że Geforcy zawsze były górą bo to nie prawda.

Jeżeli chodzi o Radka 2900XT jest to bardzo wydajna karta wydajniejsza niż 8800 GTS a to że ma skopane sterowniki jest to spowodowane tym że ATI nie miał czasu dopracować sterowników pod kątem właśnie tego produktu ,ale obiecało że z każdą nowszą wersją będzie coraz lepiej

Ja wole nVidie bo ma ciekawsze kartony. [czyt. opakowania]

walker123

Co ci po kartonach :?:

O lol :x

Ciekawe :o

Pierwszy raz spotykam gościa który patrzy na pudełka z kart graficznych przy wyborze grafiki niż na jego parametry :?

Zresztą to widać że ma GF 6200 pewnie wersje 64 bitową ( bez obrazy)

nVidia GeForce jest najlepsza nie mówiąc że ma najlepszą karte na świcie nVidia GeForce 8800GTX to ma więcej kart które Spełniają wymagania DX10

GeForce - używam i nie mam zastrzeżeń.

Wyniki ankiety mówią same za siebie :stuck_out_tongue: .

2 ale: Po co ci teraz karta spełniająca DX10. Gier prawie nie ma, a różnica między DX10 a DX9 jest za mała. Po drugie cena. Wole kupić znacznie tańszą kartę, a niewiele mniej wydajną, a zaoszczędzoną kase dać np na 4 GB, za 2 GB ramu. Dal komputera i wydajności będzie lepiej, a za 2 lata w razie potrzeby można wymieć na nowszą.

N o co, fajne ma kartUny… Może wole kartony od karty graficznej? :stuck_out_tongue:

Nie no, widać że tu nie można pożartować z ludźmi którzy mają ZEROWE poczucie humoru… Wielcy informatycy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

-Trzeba być… Nie wiem jak to ująć. Żeby moją wypowiedz zrozumieć na poważnie, ale cóż, niektórzy wolą się wymądrzać niż czasami zażartować…

Ja na Twoim miejscu sam bym się na siebie obraził… :stuck_out_tongue:

Jasne, jak miałem zamiar kupić kartę graficzną, a to było troszkę dawno… :stuck_out_tongue: To patrzyłem do 200zł, no i żeby obsługiwała Shadery 3.

Złączono Posta : 02.09.2007 (Nie) 15:24

…Pomysł wziął się z tego że karta na serio miała ciekawe pudło… :mrgreen:

:wink: