Jakie wybrać urządzenie wielofunkcyjne tanie w eksploatacji?

Szukam urządzenia wielofunkcyjnego taniego w eksploatacji. Co polecacie? Fajnie by było gdyby miało podajnik na papier do skanera (xero) no i oczywiście koniecznie musi kopiować bez włączania kompa. Słyszałem ze canony są tanie w użytkowaniu, proszę więc o podpowiedź co wybrać??

Drukarki firmy Brother są tanie w eksploatacji. W ofercie są też urządzenia wielofunkcyjne.

Jeśli możliwe tanie w eksploatacji to termiczne atramentóki od hp, swoje kosztują, ale warto. (np. HP OfficeJet Pro L7480)

Dzięki za zwrócenie uwagi na ta termiczna technologie druku hp, zupełnie o nich zapomniałem.

Wracając do canona, podobno można kupić do niego zamienniki za 5 zł, nie pamiętam ich pojemności niestety… ale są tak atrakcyjne cenowo ponieważ w canonach nie wymienia się głowicy razem z kartriżem tylko same “pudełko” z tuszem. Może ktoś to potwierdzić??

Od niedawna jestem zadowolonym użytkownikiem urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP 135C.

Urzadzenie to posiada wszystkie wymagane przez Ciebie funkcje:

  • obsluga bez koniecznosci odpalania kompa

  • funkcja ksero

  • tanie oryginalne tusze ( kolorowe (3pojemniki) kazdy po 31zl, czarny za 51zl)

Pozdrawiam!

dokładnie zgadzam się z Karko. Sam kupiłem to urządzenie i jestem zadowolony bardzo. Ale co do obslugi bez odpalania kompa to ogranicza się tylko do kopiarki i drukowania plików JPG z aparatów czy nośników pamięci pod USB.

Brother DCP-135C to na prawdę urządzenie godne polecenia:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/245475

No tak Vendor43:) trochę trudno skanować do kompa jak ma się go wyłączonego lub drukować dokumenty na wyłączonym sprzęcie nie?:slight_smile:

51 zl za czarny tusz? ile ml? albo na ile stron drukowania starcza przy jakim pokryciu strony?

bo to co piszą w danych technicznych czasem bardzo odbiega od praktyki :slight_smile:

wydaje mi sie ze 51 zł za tusz to nie tak tanio, teraz mam lexmarka x7350, zamienniki tuszu są właśnie w takiej cenie ale wydrukuje na tym 200 stron i trzeba napełniać, wg mnie koszty eksploatacji można jeszcze zmniejszyć.

SPRAWDŹCIE TO. To jest właśnie tania eksploatacja :o

Witam.

Nie wiem jak to jest dokładnie w “kombajnach” ale zdarza się możliwość napełniania, dlatego też warto o tym pamiętać. Moja siostra ma HP 3650 i już 5 razy napełniałem jej tusz. Jeden napełniacz to 4 napełnienia (ma duży pojemnik w drukarce) i kosztuje 40zł. Kupując urządzenie drukujące dobrze jest zwrócić uwagę na litraż pojemnika, a nie zawsze jest tak, że nowszy model sprzętu jest lepszy.

Za którymś razem trafił mi się jakiś koślawy zamiennik do canona i250 i głowica odmówiła współpracy. Za sprowadzenie nowej chcieli 2x więcej niż kosztowała drukarka więc od tej pory mam laserowe hp mono :]