Jakie wymagania ma Windows Vista?

bo zamierzam ją mieć …

pliska o wymagania

tylko mię nie odsyłać na żadne strony internetowe!

proszę żebyście napisali w tym wątku

aha i jeszcze coś… czym sie różni Vista Home Premium a Vista Home Basic też mnie nie odsyłać na żadne strony internetowe ! :wink:

1 giga ramu minimum kartę z obsługą dx 9 15giga wolnego miejsca na dysku to tylko żeby chodziło a na gry to 2x wiecej

mam 512 RAM i Twardy dysk 15 i jeszcze karte z DirectX 9

pójdzie czy nie? co mam zrobić żeby nie muliło?

dokupić 512ram ale wtedy nie będziesz mógł pograć w nic i dysk za mały minimum 40giga na sam system żeby sie odpalił lepiej kupić sobie windows xp home

ale jaki home?

aha

moja karta to GIGABYTE RADEON X1600 PRO

PROCESSOR AMD ATHLON 64 3000+ 1.80 GHz

czym sie różni Home Premium i Home Basic?

większym bezpieczeństwem w sieci :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 12:41

no to jak mówiłem dokupić ram 512 minimum i dysk za mały na sam system to i tak za mało :twisted:

a jak se kupie 1Gb ram-u i 40 Gb lub więcej to se będe mógł jakąś Viste odpalić i jeszcze se gry na niego pograć?

tak obywatelu :mrgreen:

a ile mi RAM polecasz? i jaki dysk twardy?

A jak ja mam 1256ramu i 3 ghz to moge se pograć w gry!

haku194 za mało musisz miec minimum 1.5 -2 giga ram

Złączono Posta : 05.08.2007 (Nie) 12:56

ram polecam kingston a dysk WD albo seagate

Kingston produkuje ram-y? a co jest lepszy Seagate czy WD? no wiesz na tym sie nie znam

Czy komukolwiek udało się zastąpić VISTĘ programem Windows XP w laptopie marki HP, bo ja mam z tym wielki problem…

a mam pytanko co zrobic jak zrobic żeby Miałbym do wyboru Windows XP i jeszcze Windows Vista?

Przeciez jak zainstalujesz Vistę obok juz zainstalowanego xpka na innej partycji, to system sam dodaje bootmanagera z wyborem systemu.

Instalujesz Viste na innej partycji obok XP. I podczas włączania kompa masz do wyborku Viste i XP.

P.S.

Poczytaj przy okazji to:

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=95

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=96

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=97

Wszystkie wymagania masz na pudelku od Visty albo na internecie, na stronie microsoftu…Moim zdaniem jesli potrzebujesz Viste tylko do Internetu,gg ogladania filmow i takich dupereli to 512Ramu na Home Basic, 1GB Ramu na HP badz Ultimate, procesor powyzej 1,5GHz, karta graficzna najlepiej 256DDR i dysk 40GB ale jesli chcesz do gier…to najlepiej 2GB ramu, procesor dwu rdzeniowy, karta graf.256-512DDR.

Za ok.9dni instaluje Viste Ultimate obok juz istniejacego xp na sprzecie 2x512MB Ram, Radeon X1300 Turbo IceQ 256DDR2 256BIT, dysk WDC160GB, plyta AsRock z chipsetem nForce i prockiem Sempron 2600+ 64Bit.Mysle ze wszystko bedzie chodzilo dobrze…pozdrawiam! :slight_smile:

siemano ludziska a ja mam pytanko chcialbym sobie kupic acera aspire 5920

on ma procek 1.5ghz core2duo 1gb 667mhz ram hdd 160gb i karte geforce 8600gt (256/512mb turbocache) i co to znaczy to turbocache, i vista jest na nim orginalnie i chcial bym zrobic se 2 systemy viste i xp i czy nie bendzie konfliktów miendzy nimi i jak najlepiej podzielic dysk pozdro :wink:

turbocache to znaczy, że kata graficzna korzysta z pamięci ram. Oznaczenie

256/512 prawdopodobnie oznacza, ze 256 mb jest wbudowane na kacie a dugie 256 jest pobierane z ram’u.

Jak zainstalujesz Viste i Xp - nie powinieneś mieć żdnych problemów - tylko nie zainstaluje na jednej patycji hehe :stuck_out_tongue: z takimi próbami też już sie spotkałem :slight_smile:

i xp pierwszego…potem viste