Jakie wymagania mogą mieć GTA 5//Wiedźmin 3

Cześć tak jak w temacie ! 

Obstawiamy wymagania do tych dwóch gier :))

Ja obstawiam na Wiedzmina

GTX 560

Intel Core i5

4GB ram

 

GTA

GTX 770 lub 660ti

Intel Core i5

8GB ram

 

nw :slight_smile: a wy co o tym sądzicie !!

Ja bardziej jestem ciekaw jakie laptopy umożliwią rozgrywkę w przynajmniej 30fps na średnich ustawieniach. Jakieś pomysły, które mobilne układy to uciągną? :wink:

Cześć,

 

Idź do wróżki albo zajrzyj w szklaną kulę, a uzyskasz odpowiedź.

Jak dla mnie kolejna bezsensowna dywagacja. Jak zostaną podane oficjalne wymagania to będziesz się martwić czy twój sprzęt da radę, czy należy go zmodyfikować, a może wymienić na nowy.

 

To jest akurat kiepskie podejście zważywszy, że jesteśmy w dziale “Rozrywka”. Myślę, że jeśli ktoś siedzi w branży trochę głębiej to jest w stanie oszacować wymagania, może nie jakoś bardzo dokładnie ale jednak. Dodatkowo taka osoba zapewne ma jakieś przemyślenia w tym temacie a o takich zawsze warto poczytać.

Myślę iż oba tytuły zostaną tak zrobione by większość mogła grę odpalić na nisko - średnich, a nieliczni posiadający mocarne maszyny na ultra-wysokich. W końcu widzieliście gameplaye - taki render graficzny i płynność nie każda maszyna uciągnie. 

Z moimi ustawieniami graficznymi wiem że na pewno uciągnę Wieśka 3 i Gta 5 - w końcu po to ten zestaw rychtowałem :slight_smile:

Jedno jest pewne. Wiesiek 3 to nie będzie ASSasin unity w wersji alpha bez jakiejkolwiek optymalizacji. Więc wymagania będą ciut większe jak wieśka 2