Jakie znacie najlepsze gry cRPG?

Chciał bym pograć w jakąś fajną gierke cRPG, ale nie wiem jakie są fajne i czy wejdą na mój sprzęt (Intel C700 i Nvidia GForce (2 albo 4) Mx). Prosze o odpowiedzi.

Diablo 1 ,2 :roll:

Gothic 2 Noc Kruka

Seria Baldurs Gate , NEVER WINTER NIGHTS z dodatkami , NOX , ARCANUM , Icewind Dale z dodatkami , Deus EX , Anachronox , Vampire the masquerade: redeption , Throne of Darknes , PLanescape: Tornament , System Shock 2 ,Darkstone , Evil Islands , Dangon siege , Folout , Divine Dinvinity , Diablo 1 i 2 , Morowind , sieria Might and magic ,

Na razie tyle pamiętam jak sobie przypomne to napisze :mrgreen:

Baldur’s Gate, Arcanum, Fallout.

Wielkie dzięki. Przypomniałem sobie, że mój kumpel ma tą gre NEVERWINTER NIGHTS i jest wyrypista.

to przynajmniej masz w co grać przez jakiś czas :smiley: ale zagraj też w te tytuły które podałem we wcześniejszym poście nie zawiedziesz sie :wink:

Trochę kasy na to musiałby wydać.

czy ja wiem większość tytułułów z tych co podałem są za grosze np Baldurs gate 1 i 2 z dodatkami są po 19.90 , Divine Divinity widziałem w jakijś gazecie za 6 zł , Arcanum też za 19,90 NOX jest praktycznie nie do dostania jedynie na allegro za 10 zł , planescape Tornament również na allegro. a folout 1 i2 kupiłem za 8 zł w gazecie były po polsku.

A SYSTEM SHOCK 2 można pobrać za free z http://cvr.pl/gry/system-shock2.php a także część 1 :smiley:

Ps nie mówie żeby odrazu wszystko kupywał :lol: jedynie te tytuły co ja podałem może brać

Wiadomo, że wszystkiego kupować nie będę. Kumpli popytam a może mają niektóre.

Złączono Posta : 23.06.2006 (Pią) 20:51

Kurcze :? Zgubiłem gdzieś mojego Fallowa :? a miałem 1 i 2 :?