Jakie znacie najlepsze hostingi (płatne)?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć z waszych doświadczeń jakie są najlepsze hostingi (płatne). Chcę abyście w odpowiedziach podali co najmniej dwie usługi hostingowe, ponieważ uważam, że dzięki temu w tym temacie uniknie się reklam (czyli jakichś użytkowników po prostu reklamujących ciągle jakiś jeden hosting, nie mam pewności czy tacy jeszcze są, ale wolę tego uniknąć i mieć informacje z własnych doświadczeń).

 

Hosting który chcę musi mieć:

  • brak reklam,

  • brak limitu transferu,

  • szybkie serwery.

Chciałbym jeszcze by był pojemny, ponieważ na mojej stronie nie tylko ja będę zamieszczał artykuły, ale także użytkownicy jeśli zechcą, i chcę by na to wszystko starczyło miejsca.

Przy płatnych to rzecz oczywista.

Takie hostingi nie istnieją, nawet jeśli jest w ofercie transfer bez limitu to istnieje limit tolerancji operatora po przekroczeniu którego wypowie Ci umowę.

Za ok ±50 zł znajdziesz oferty “bez limitu” transferu i miejsca :D.  Ale wszystko zamieszczone na ftp ma być powiązane ze stroną ;). Do momentu wykop efekt strona powinna spokojnie działać, po przekroczeniu “fair use” zamkną usługę.

Ja tam dalej będę się utrzymywał przy ArubaCloud szczególnie dla osób, które pytają o to gdzie szukać hostingu i który będzie najlepszy, a który nie. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o pakiety do 50 zł (miesięcznie) to już nie musi być podstawowa zabawa bo transfer przy takiej ilości to już 12TB na aruba i 80GB miejsca. Fakt, że część odejdzie na postawienie wszystkiego, ale tak czy inaczej jest już to sporo. Podstawowe pakiety zaczynają się od 4 zł zresztą tutaj masz opisane - https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx

a jak nie macie zdania to pokombinujcie z darmowymi testami w aruba macie 60 dni można pokombinować.

Napisz do mnie na privie. Mam kod rabatowyy na 50 proc. do Hekko.

Duże konto z domeną w cenie wyjdzie cię 40 zł za rok.

I mowa o stabilnie działającej firmie.

Polecam MyDevil.net mają własny panel zarządzania serwerem, wszystko działa na SSD - szybko działa, ssl (let’s encript), obsługa http/2, konto ssh, limit miesięczny - b/o. Teraz mają promocję - 40% zniżki na nowe jak i przedłużane konta hostingowe i VPN!

W sensie autorskie rozwiązania? A co widzisz w tym pozytywnego? Pada mi coś na Direct Admin to przenosiny są kwestią kilku kliknięć. Wiesz ile jest roboty przy autorskich rozwiązaniach? Uwierz mi, że żadne pozytywy z tego nie wynikają.

A  ja polecam ViPower - mają php7, ssl (letsencrypt)

Najlepszego to nie ma :). Każdy może być dobry. Najwięksi mogą mieć problemy a najmniejsi mogą działać sprawnie. Wszystko zależy do czego ma służyć hosting. Wiadomo, że za usługi trzeba zapłacić. Jeśli ma to być prężnie działające przedsiębiorstwo to kilkusetzłotowy hosting z dedykowanymi serwerami i usługami będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli będzie to tylko strona reklamowa to tańsze rozwiązania bez dodatkowych usług w zupełności wystarczą.

Sam mam hosting w hexcore.pl i jest na nim postawiona stronka rodzinna. Tak jak wspomniałem w innym poście w cenie 25zł/rok mam 2GB przestrzeni nielimitowane: transfer (chociaż wiadomo że przy ogromnym ruchu zostanie on ograniczony) maile, FTP, bazy danych. Pozwala mi to na umieszczenie na nim: maili dla wszystkich członków rodziny wraz z obsługą online, Galerii, strony w wordpressie, kalendarza z powiadomieniami. forum, owncloud. Możliwości są jednak dużo większe i ciągle je poznaje. Dla potrzebujących większych przestrzeni lub dedykowanych rozwiązań też znajdą się usługi.

Znajomi prowadzący działalność korzystają z m.in z nazwa.pl . Tam za ok 600zł otrzymują dedykowane dla nich rozwiązania. Są zadowoleni. Rozwiązanie znacznie droższe lecz przy ich przychodach koszty hostingu są niewielkie.

Hmmm… mi też kiedyś zaproponowano przedłużenie za 550 zł za nazwie. Problem w tym, że na innym hostingu konto kosztujące 6 razy mniej radziło sobie z moimi serwisami lepiej. Po co zatem kombinować?

Z opisu twoich wymagań, myślę, że idealnie będzie pasował serwis https://www.hekko.pl/ . Korzystam już długi czas i nie narzekam. Dobry support i bezawaryjność.

 

Co prawda ceny i parametry hostingu gorsze niż w hexcore ale ceny domen wyglądają bardzo dobrze. Właściwie pierwszy raz widzę cenę za przedłużenie domeny regionalnej za mniej niż w hexcore.pl (20,91zł do 27zł). Ceny pl też konkurencyjne. Pewnie w przyszłości zainteresuję się tą ofertą.

mack - co do parametrów hostingu - to nie jest takie istotne. I tak dają dużo, a jednak mówimy o marce, która jest znana w PL od wielu lat i cały czas utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Mylę się?

@zypolit tak jak wspomniałeś w innym poście parametry mają jednak znaczenie. Z tego co sprawdziłem Firma Trustcom - świadcząca usługi pod marką hexcore.pl działa na rynku od 2002r. Firma Hekkonet świadcząca usługi pod marką hekko.pl

działa na rynku od 2007r. Nie ma to jednak większego znaczenia gdyż tak jak wspomniałeś najważniejszy jest wysoki poziom usług świadczonych przez obie firmy. Nie znam hekko.pl (znam natomiast Superhost z którymi współpracują). Mogę tylko pisać o usługach hexcore.pl z których korzystam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony.

http://www.cal.pl/hosting-serwery-shared

Ja od siebie polecam nHost.net.pl - korzystałem z wielu… od proserwer.pl po home.pl, webd.pl… i wiele innych… . Co prawda nHost jest nowym dostawcą, ale jakość usług jest naprawdę na wysokim poziomie… świetna obsługa klienta, niskie ceny… no i dla mnie najważniejsze to dysk SSD. Korzystam z pakietu nGreen od kilku tygodni i jak na razie nie mam zastrzeżeń, wszystko działa stabilnie, szybko i bez problemowo.

Polecam sprawdzić ;).

mack - możliwe, nawet bardzo :wink:

W moim przypadku decydujące są doświadczenia. Nie widzę powodów do tego, aby miał przenosić się na jakikolwiek inny serwer, bo u nich przez lata poziom usług otrzymuje się tak jak powinien. A przy hostingach głównie chodzi o niezawodność.

Mogę polecić hosting u nas: http://www.offon.pl Cena nie jest wysoka, a co do parametrów możemy się dogadać. Jeśli potrzebujesz strony i wykonasz ją u nas to hosting i domenę masz za darmo przez rok. 

Trochę mało obiektywna rekomendacja, zna ktoś ten hosting? Bo tak to ciężko ocenić - dla mnie totalnie anonimowa marka.

Ciężko wam będzie :wink:

Co do nHost.net.pl - po zarejestrowaniu konta, odsyłają do usera, mailem, hasło… To ich dyskwalifikuje już na starcie.