Jakie znacie strony z fotkami dziewczyn na angielskich stron

Jakie znacie strony z fotkami dziewczyn na angielskich stronach np. cos podobnego do polskich stron np. osada.pl , fotka.pl, maja-fotka.net itp.?

A po kiego ci to Polki 100 razy ładniejsze od rudych piegowatych Angielek :stuck_out_tongue:

Kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Amerykanki też są piękne. teraz chciałbym poprzeglądać jakieś angielskie portali gdzie ludzie zamieszczają jakieś fotki. Bo już znudziło mi się z około 50 portali najlepszych w Polsce oglądać wszystkie fotki.serio.

Ta szczególnie te laski hodowane na fast fudzie co się w drzwiach nie mieszczą :stuck_out_tongue:

Jeśli masz na myśli te z TV lub filmów to nie licz na wiele, do tego w większości aktorek nie jest nawet pochodzenia amerykańskiego.

Nie tylko, że ładniejsze ale jeśli chodzi o Polki, jest po prostu w naszym kraju większe zagęszczenie tych ładniejszych. Mieszkam w Holandii i tu również są bardzo ładne dziewczyny ale spotakć takie jest bardzo ciężko, bo są tu albo same anorektyczki albo wielkości Pudziana, do tego sposób ubierania się wielu z nich pozostawia wiele do życzenia, tu się po prostu nie zwaraca uwagi na ciuchy. W skrócie, w Polsce 8/10 dziewczyn jest ładnych a w Holadnii i wielu innych krajach 2/10 jest ładnych, do tego najładniejsze są również nie rodowite Holenderki tylko dziewczyny o urodzie latynoskiej a takich tu też nie brakuje czasami :slight_smile:

Pozdrawiam!

To nie temat na dyskusje tylko na podawanie stron angielskich z fotkami…