Jakie znacie strony z przeglądem i ocenami programów?

Nie wiedziałem jak za bardzo temat nazwać,ale głównie bardzo interesuje się software,programami :slight_smile: Lubię testować nowe,dużo ściągam. Znacie może jakieś ciekawe stronki? Z testami,ocenami,listą programów,kto i co poleca. Nie chodzi mi o takie typu dobreprogramy czy też np programosy albo softpedia.Jak macie coś ciekawego to podzielcie się :slight_smile: Chodzi mi bardziej o takie z przeglądem softu :slight_smile:

A co ma to wspólnego z Webmastering-iem? :slight_smile:

Bo widziałem podobne tematy tutaj,czy to takie ważne? Nie musisz postów nabijać,wystarczy że zostanie temat przeniesiony,być może do “Poszukuję”,bo sam nie wiem gdzie to dać.Właściwie w "Na luzie’ powinno być.

“poszukuję” - a niech Ci będzie:)

Ja robię tak - przykładowo:

  1. widzę jakiś podobny program, ale nie spełnia do końca moich oczekować więc…

  2. wklejam jego nazwę w Google i dopisuję jedno z screenshot, recenzje, review, download i wchodzę na jakąś stronę

  3. oczywiście przenosi mnie do jakieś kategorii programów, gdzie patrzę na podobne programy, czytam recenzję, oglądam fotki ewentualnie wchodzę na stronę producenta (tab recenzji nie czytam, bo jest za mało minusów:)) i patrzę czy ma podobne programy.

Może to dziwny “algorytm” ale w większości przypadków pomaga. Czasami nawet łatwiej ściągnąć jakiś program, przetestować go aniżeli bez sensu szukać recenzji.

IMHO Wymienione przez ciebie serwisy są jednymi z najlepszych i mnie trudno poszukać podobnych, tak samo dobrych - przynajmniej ja nie poszukałem. Jeśli interesują cię recenzje i porównania programów to proponuję zainteresowanie się czasopismami papierowymi.