Jakiego antywira uzywacie

(Bambosz107) #1

Bedziemy tu pisać jakiego kto używa antywira, czy jest zadowolony i jakiego antywira nie poleca. No to ja zaczne:

Uzywam:

-Norton Antywirus 2009 -naprawdę nie zamula mojego leciwego kompa, rewelka po prostu, dużo lżejszy od Avasta

-Ad Aware SE 2008 -sknuje nim kompa raz na tydzień, dobra skuteczność

-Spyware Terminator -kapitalny programik do usuwania Spyware'u, skan od czasu do czasu

-Spybot search & destroy -drugi wspaniały program do usuwania spyware, skan od czasu do czasu

-Trojan Remover -mam go, ale raczej nie używam, choć wykrył mi kiedyś pare szkodników

-Malwarebytes' Anti-Malware -mój ulubiony program do usuwania malware, skuteczność potwierdzona :slight_smile:

I moje dawne antywiry:

-Avast! HE -niezły darmowy programik antywirusowy, choć czasem miewa fałszywe alarmy

-AVG 8.0 -Trzymać sie z daleka od wszelkich wersji tej gangreny i zarazy!! Przez niego miałem formata... Grrr :evil:

-Nod32 -kiedyś miałem jego starą wersję , nie polecam, natomiast nie wiem jak jest ze współczesnymi jego wersjami , podobno sa całkiem dobre.

Według mnie najlepszy antivirus to: Norton Internet Security 2009 (szczerze polecam, nie ma NIC wspólnego z wersją 2004 i inntymi obciążającymi kompa jak nie wiem co).

Czekam na Wasze odpowiedzi :wink:

(Icearas) #2

Avast HE + Ccleaner + Windows Defender i nie narzekam :slight_smile:

(pakierhakierxd) #3

Norton Internet Security 2009

(XMan) #4

Może mam sklerozę albo mi się śniło - takich tematów na naszym forum było multum. :slight_smile:

(Bambosz107) #5

ale to nie jest temat typu "najlepszy antywirus" tylko czy jestes zadowolony, jak długo używasz, czy polecasz itd. :slight_smile:

(Marcin_S) #6

avast! - jestem bardzo zadowolony, ma kilka rezydentów.

(Henio Mazurek) #7

Antywirusy

Avast - nie jest może najlepszy, ale u mnie sprawdza się znakomicie. Rewelacyjnie dba o moje bezpieczeństwo.

Nod32 - wersja darmowa, skaner na życzenie - pomaga kiedy Avast ma problem.

Firewall

Comodo, dawniej Online Armour - oba rewelacyjne i naprawdę nie wiem na którego się zdecydować, dlatego używam ich zamiennie.

Wynik: ani razu komputer nie był zarażony

Złe doświadczenia: PCTools Antyvirus - u koleżanki, dopiero po zamianie na Avast komputer zaczął chodzić normalnie (wykrył 18 aktywnych wirusów, czy coś koło tego)

(Cyba91) #8

nic używam nic,wszelkie zabezpieczenia są mi niepotrzebne :wink: głowa w internecie + opera i pare wtyczek i czuje się bezpiecznie. Czasami przelece kompa spybotem i kasperskim online.

(master of disaster) #9

ESET Smart Security

(fra234) #10

F-Secure 2009 Internet Security + zdrowy rozsądek+ Ubuntu LinuX :slight_smile:

(mich@l2312) #11

AVG Anti-Virus Free Edition + Windows Defender w Viście

A powiedz mi : czy używasz AV który według ciebie jest najgorszy czy najlepszy ?

Polecasz najgorsze AV ?

To właśnie jest następny tępy temat co do AV .

(Bambosz107) #13

a kto powiedzał że polecam najgorsze? polecam te, zktórych jestem zadowolony, ale niekoniecznie te "najlepsze". A poza tym to do końca wcale nie wiadomo, który AV jest najlepszy.

A nie zauważyłeś

Czyli uważasz jakiś za lepszy ale używasz gorszego

(Bambosz107) #15

nie, po prostu używałem prawie wszystkich AV na rynku (triale) i wyciągam z tego jakieś wnioski, nie wszystkie testy AV mówią to samo a liczby mniej znaczą od realnej zdolności wykrywania wirusów