Jakiego dostawcę wybrać na wyspach. o2 vs virgin

Witam.

Który dostawca ma lepszą ofertę?

Cenowo o2 jest lepsze ale nie wiem jak z jakością usług. Obecnie mam Virgin 20 Mb i pobiera mi się 2.5MB/s a wysyła po 91KB/s.

Na stronię o2 piszę że download do 20Mb/s (czyli jak mam obecnie w Virginie) a upload do 1.3Mb/s czyli powinno być troszkę szybciej niż Virginie.

Druga sprawa to pingi. Ktoś się orientuję jakie są? Obecnie w Virginie mam po 35-45 w grach.

Z góry dzięki za pomoc.

PS: Lokalizacja : NI, Belfast.

Ja zapytałbym się jednak na jakimś brytyjskim forum. Bo tutaj userów mieszkających w UK nie ma za dużo.

kilka osób widziałem z UK więc myślałem że ktoś się znajdzie.

Dobra zapytam.

Placisz za 20Mb a masz 2,5?? :o

Jesli tak to sprawdz to w róznych porach dnia i jesli tak sie utrzymuje to zmien taryfe. Ja sam mam VM 10Mb i tak srednio mi wychodzi ok 5 do 8 czy 9 (okolice Londynu).

Co do ping’a to mam podobnie ale staram sie raczej uzywac serwerów zlokalizowanych w UK, im dalej tym gorzej…

A to co operatorzy piszá to so mozna miedzy bajki wlozyc.

Spróbuj tutaj:

http://www.pcadvisor.co.uk/forums/index … &forumid=1

I tutaj

http://www.digitalspy.co.uk/forums/show … p?t=740350

ProTofik , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

ja mam virgin 10mb , download to okolo 1,25mb czyli 8x1,25=10mb , u ciebie jest 20mb czyli 2,5x8=20mb , wszystko masz w normie , czy masz jakies problemy z virgin jesli nie to zostan z nimi jesli masz jakies problemy to zmien na o2 , moim zdaniem nie ma duzej roznicy pomiedzy o2 i virgin , jesli dziala ci dobrze to trzymaj sie tego dostwacy z ktorym masz umowe , nie wiem jak jest z pingami

tylko żeby mieć virgin media muszę mieć przymusowo TV i telefon bo inaczej nie mogę mieć 20Mb.

w o2 jest tak że płace 15 funtów tylko za internet i nic więcej.

Druga wkurzająca sprawa to to że od godziny 5pm do 1am internet zmniejsza mi się do 5Mb bo jak to oni powiedzieli:

W Virginie jak jest poza tymi godzinami zawsze mi się ściąga (z serwisów które tyle wycisną, czyli RS) po 2,5MB/s, czyli tyle ile na umowie.