Jakiego firewalla wybrać?

Witam no właśnie jakiego firewalla mi poradzicie chodzi mi oczywiście za darmo odpada jetico i comodo bo jetico wyskakuje błąd a comdo to syf

Ashampoo

KERIO

albo

ZoneAlarm

Polecam Zone alarm :slight_smile:

Zdecydowanie kerio. W testach znacznie skuteczniejszy niż Zonealarm

Narazie testowałem Ashampoo free, nie narzekam - “bezobsługowy”. Teraz testuje wersje Pro, narazie czysto - 2 tyg.

Złączono Posta : 13.04.2007 (Pią) 23:17

Stawiam na lekkość aplikacji…

Użyj opcji szukaj na forum - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

mam KERIO i polecam chyba że masz 2 PC połączone w LAN to nie bo nie będą działały po 30 dniach jak się skonczy wersja pół testowa.

kerio jest lekki i prosty w obsłudze, nawet jak zechcesz zakupić licencje to 60 zeta kosztuje :mrgreen:

Wcześniej używałem ashampo, według mojej oceny mniej skuteczny niż kerio (oczywiście we wcześniejszej ręcznej konfiguracji, o automacie nie wspominam).

Miałem też przez 6 miesięcy F-secura, tamten to nie dość, że nic nie wpuszczał to i prawie nic nie chciał wypuścić :stuck_out_tongue: , tyle że bardzo kompa mulił.

Ok dzięki mam jeszcze pytanko czy mogę mieć zaporę systemową i normalnego firewalla razem włączonego :?:

Systemową powinieneś wyłączyć, albo zrobi to za Ciebie sam Firewall :slight_smile:

Takich tematów było miliony , wystarczy wpisać w szukajkę ‘‘FireWall’’ , albo coś takiego , by nie było OFF’a

/

/

/

Złączono Posta : 14.04.2007 (Sob) 15:36

Nie.

Comodo Firewall Pro 2.4.18.184

:slight_smile:

tzn po 30 dniach wygasa licencja i nie moge korzystać z programu?

Możesz, ale z wersji ograniczonej, np. nie blokuje reklam na stronach www.

Zone Alarm i do tego Ad-Adware SE Personal taki duet powinien ci wystarczyć

Polecam Zone alarm plus Avast.

pozdrawiam


Proszę zmienić obrazek w podpisie

Asterisk

Zone Alarm - najlepszy wybór:

  1. darmowy

  2. jest naprawdę w 99,9% skuteczny (a 0,01% to tzn. super hakerzy - dla nich włamać się do kompa to pestka)

  3. wyświetla bardzo mało fałszywych alarmów

:lol: :lol: :lol:

Ja tam polecam ci jako firewalla Sygate Personal Firewall.

w połączeniu z Avast i Ad-Aware daje super efekty :smiley:

Niepodoba wam się systemowy firewall? ja mam tylko systemowy i nienarzekam :stuck_out_tongue: