Jakiego kupic kaspra?

Myslalem o kasperski internet security, chyba ze tez kasperski, ale inny. Mam nortona i strasznie slimaczy system ( spowalnia ) a w dodatku wydaje mi sie ze jest malo wydajny. Niedlugo konczy mi sie licencja i mysle o czyms nowym. Moj komp ( windows XP, Pentium ®4CPU, 2,68 GHz, 512 MB DDR RAM. Jeszcze jedno pytanie a mianowicie widze bardzo duze roznice w cenach. W Polsce ten oto Kasper kosztuje 189 zl z kolei w niemczech 21 eurona. Sa jakies roznice w oprogramowaniu jak myslicie ? Prosze o porade

Kup sobie program Nod 32. Mam go już 2-gi rok i jak narazie nie miałem problemu z wirusami. Zaletą jego jest również bardzo małe zużywanie zasobów. Aktualizacje są codziennie. Polecam - koszt ok. 150 zł., a ostatnio podobno w jakiejś gazecie był dołączony gratis więc możessz go wypróbować. :slight_smile:

Ja kasperskiego używam od poczatku jak jest dostępny w Polsce.uważam go za najlepszy.po roku będziesz miał 30% rabatu za kontynuację licencji.Kup KIS 6.0 a nie pozałujesz.a niemiecki w stosunku do poskiego różni się tylko językiem.Aktualizacje sa bardzo często i bardzo przyjazny interfejs programu .Szczerze Ci go polecam :slight_smile:

Każdy antyvir (także z dodatkami) spowalnia system. Kaspersky jest bardzo skuteczny i często aktualizowany. Zmiany, które wprowadzono w wersji 6 pokazują, że programy idzie w dobrym kierunku. Ma szerokie możliwości konfiguracyjne. Generalnie ciężko o ideał, ale na dzień dzisiejszy jest to najlepszy wybór.:mrgreen:

Złączono Posta : 29.09.2006 (Pią) 11:01

Zapomniałem napisać, że jeżeli już kupować to KIS v 6. Co prawda firewall (zwany Anti-Haker u kaspra) może trochę odstaje od najlepszych, ale chyba lepiej trzymać się jednej firmy.:mrgreen:

ale chyba nie pełna wersja :roll:

Przecież ze strony producenta można pobrać wersje trial ważną przez 1 miesiąc

-to wiem ,bo ja posiadam!