Jakiego masz laptopa?

Witam serdecznie ! Chciałbym sie dowiedzieć jakiej firmy macie laptopa (bo na pewno część lufzi na forum owy komputer posiada).

Ja mam HP PR600, od jakiegoś czasu i powiem, że ma ładny design bo większość HP’ków to czarne pudła :stuck_out_tongue:

A gdzie w ankiecie jest opcja “nie mam laptopa” ?

Toshiba

Po tytule, można się domyślić że temat jest dla posiadaczy lapka… non.gif

Szkoda, że nie ma możliwości podwójnego głosowania w ankiecie bo mam 2 :lol:

HP Pavilion dv9500

i

Californię Access 6900 (prawie 5-cio letnią a działającą całkiem nieźle)

Brakuje jeszcze Sony.

Ja mam Sony Vaio VGN-TX2XP

Toshiba M100-222

Toshiba :slight_smile:

Acer i jestem z niego bardzo zadowolony. :slight_smile:

ja mam :stuck_out_tongue: ale popsutego :smiley:

Acer… 3104 :stuck_out_tongue: … rozbudowany ram z 512 MB do 1.5 GB :slight_smile:

HP-Pavilion dv6000.

Dziwne że mało osób ma lapki marek IBM lub Lenovo. Bo to są dobre firmy.

Nie jednokrotnie ta firma splamiła swoją markę. Ja bym na przykład nie kupił ich laptopa IBM bo kojarzą mi się z tą firmą ich tandetne monitory. :wink:

A

co to jest? :stuck_out_tongue:

Firma która produkowała i produkuje komputery IBM/Lenovo.

Nie wiem czy wiesz ale Acer ma złą sławę.

HP Compaq nx6110, Intel Pentium M 1,73GHz, technologia centrino,

512MB RAM, 60GB dysk Toshiba, zintegrowana grafika, ekran 15" TN.

To już nie szał, ale po dwóch latach użytkowania sprawuje się bezawaryjnie.

Chciałem wtedy wybrać coś marki Toshiba, ale ceny były wyższe.

wiesz może i ma ale co mnie obchodzi że ktoś kupił jakiegoś używanego a potem narzeka. Do mnie jakoś nie trafiły żadne zażalenia a temat Acerów.

Acery jak na swoją cenę są bardzo dobre. Ci co kupili np. Toshibę a po roku mu się zepsuła(a czasami po miesiącu) i nie narzeka to widocznie był zadowolony i nie chce besztać. Każda firma potrzebuje czasu aby robić coraz lepszy sprzęt i żeby coraz lepszy sprzęt trafiał do rąk ich klientów.

Acer w stosunku wiekowym do np. Toshiby to dziecko informatyki. Toshiba ma swoje lata i robi bardzo dobry sprzęt.

A odnośnie IBM’a to dla mnie ta firma zawsze będzie marką którą można nabyć z drugiej ręki po rozsądnej cenie do jakości sprzętu. 8)

Ja mam starocia: Aristo Smart 210 (to ten w podpisie). Ram-u było standardowo 512 MB, ale dołożyłem drugie tyle i mam 1 GB

Nigdy nie narzekałem :wink: