Jakiego systemu newsów używają dobreprogramy?

Tak jak w temacie jaki to system newsów? Bardzo mi się taki podoba i chcę umieścić podobny na swojej stronie.

Przepraszam jeżeli jest to autorski system newsów. :wink:

WNHacker ja tam nie wiem jakiego używają ale z pewnością jest zintegrowany z całym CMS’em. Aczkolwiek polecam Tobie poszukać skryptu CzarNews. Jest to bardzo rozbudowany skrypt do prowadzenia niusów na stronie i nie tylko. Jego konfiguracja jest banalnie prosta a możliwości modyfikacji także nie są za trudne. Oczywiście jeżeli znasz podstawy html’a i php.

dobreprogramy ma własnego CMSa

zapomnij że gdziekolwiek takiego znajdziesz ;]

Chyba nie myślisz, że tak duży wortal jak DP używa gotowca ??

Sa dużo większe portale oparte na darmowych systemach CMS bądź CMF :slight_smile:

Darmowe nie znaczy gorsze :slight_smile:

Oty Kosz

Ja śledzę PClab, Instalki i Dobre Programy. Jedno co zauważyłem to niusy na Instalkach i DP pojawiają się w miare równomiernie, jednakże są czasami różnice. PClab korzysta z jakiegoś innego silnika ale mają skąpe informacje. Całe szczęście że mamy takie portale w Polsce bo na dysku programy się starzeją, a tu znajdziemy świeżą wersje.

PCLab ma w ciągu najbliższych tygodni zmienić stronę główną. Czekamy teraz na DP. Mam nadzieje, ze nastąpi to jeszcze w tym roku :slight_smile: (może jestem trochę niecierpliwy, jeśli tak to sorry).

Moim zdaniem dp.pl jest najlepszym vortalem komputerowym, jaki znam, bardzo często wchodzę zeby przeczytać newsy, oraz pobrać jakieś programy, to pewne źródło informacji i legalnych programów.

A co do wyglądu to jest świetny i to raczej nie jest żaden CMS tylko indywidulanie napisy silnik strony.

Czyli właśnie CMS, tyle że autorski…

Raczej nie jest to autorski CMS, ponieważ identyczny wyświetla newsy w portalu http://medigo.pl/forum

W pełni się z tobą zgodzę! http://www.dobreprogramy.pl, jest po prostu perfekcyjne :!:

pozdrawiam

Mylisz forum z sajtem.

Sajt od początku do końca jest autorski.

a jeśli mowa tu o forum, to forum opiera się na stylu phpBB3 z dodatkami wgranymi przez administrację i stylem autorstwa admina

jeszcze niedawno był to phpBB2 z domyślnym stylem