Jakiego systemu newsów używają dobreprogramy?

(Lord218) #1

Tak jak w temacie jaki to system newsów? Bardzo mi się taki podoba i chcę umieścić podobny na swojej stronie.

Przepraszam jeżeli jest to autorski system newsów. :wink:

(Derelion) #2

WNHacker ja tam nie wiem jakiego używają ale z pewnością jest zintegrowany z całym CMS'em. Aczkolwiek polecam Tobie poszukać skryptu CzarNews. Jest to bardzo rozbudowany skrypt do prowadzenia niusów na stronie i nie tylko. Jego konfiguracja jest banalnie prosta a możliwości modyfikacji także nie są za trudne. Oczywiście jeżeli znasz podstawy html'a i php.

(piotrekplay) #3

dobreprogramy ma własnego CMSa

zapomnij że gdziekolwiek takiego znajdziesz ;]

(Kpc21) #4

Chyba nie myślisz, że tak duży wortal jak DP używa gotowca ??

(JarekMk) #5

Sa dużo większe portale oparte na darmowych systemach CMS bądź CMF :slight_smile:

Darmowe nie znaczy gorsze :slight_smile:

(lazikar) #6

Oty Kosz

(Biolmol) #7

Ja śledzę PClab, Instalki i Dobre Programy. Jedno co zauważyłem to niusy na Instalkach i DP pojawiają się w miare równomiernie, jednakże są czasami różnice. PClab korzysta z jakiegoś innego silnika ale mają skąpe informacje. Całe szczęście że mamy takie portale w Polsce bo na dysku programy się starzeją, a tu znajdziemy świeżą wersje.

(Kpc21) #8

PCLab ma w ciągu najbliższych tygodni zmienić stronę główną. Czekamy teraz na DP. Mam nadzieje, ze nastąpi to jeszcze w tym roku :slight_smile: (może jestem trochę niecierpliwy, jeśli tak to sorry).

(Jonek29) #9

Moim zdaniem dp.pl jest najlepszym vortalem komputerowym, jaki znam, bardzo często wchodzę zeby przeczytać newsy, oraz pobrać jakieś programy, to pewne źródło informacji i legalnych programów.

A co do wyglądu to jest świetny i to raczej nie jest żaden CMS tylko indywidulanie napisy silnik strony.

(Airborn) #10

Czyli właśnie CMS, tyle że autorski...

(Jacek705) #11

Raczej nie jest to autorski CMS, ponieważ identyczny wyświetla newsy w portalu http://medigo.pl/forum

(mikber18) #12

W pełni się z tobą zgodzę! http://www.dobreprogramy.pl, jest po prostu perfekcyjne :!:

pozdrawiam

(Lisek) #13

Mylisz forum z sajtem.

Sajt od początku do końca jest autorski.

(Kpc21) #14

a jeśli mowa tu o forum, to forum opiera się na stylu phpBB3 z dodatkami wgranymi przez administrację i stylem autorstwa admina

jeszcze niedawno był to phpBB2 z domyślnym stylem