Jakiego typu są to złącza video?

Hej,

mam na labie stary serwer IBM. I nie mam pojęcia jak do niego monitor podłączyć :slight_smile:

Te złącza wyglądają jak DVI, ale nie są to standardowe DVI. Dlaczego jest IN/OUT? To w ogóle są wyjścia video? Proszę o info, bo błądzę we mgle.

Dlaczego uważasz, że to nie są standardowe DVI? 8x3 + krzyż + 4 pin.
Co to za serwer? Może to stacja robocza do jakiegoś przetwarzania wideo?

Może się nie podłącza monitora tylko pod terminal kablem serial?

BTW to nie jest x86?
Możesz zdradzić co to za model.

Może to również być:


Wygląda na M1-DA / P&D

In-Out To DVI-VGA.W starszych kartach graficznych jest jeszcze analog,odpowiedzialne za niego są 4 piny,to te cztery dziury po prawej.Może to być np. grabber,karta do przechwytywania obrazu i dodawania efektów.Te wyjścia są po to,aby połączyć urządzenie z którego ma przechwytywać i monitor.

To może inaczej jaki kabel trzeba miec i pod które złącze podłączyć żeby mieć obraz na monitorze? :wink:

Serwer to IBM 8676, model 11x
Dane z naklejki, gdzie jest trochę uszkodzona i nie da się odczytać ostatniego znaku.

Nie taki zabytek jak myślałem :wink:
Pentium IV niestety.

xSeries Cable Chaining Technology Cable Kit (06P4792)— Cabling considerations:Single or multiple xSeries 335servers can be connected to a console through the useof the xSeries Cable Chaining Technology Cable Kit. AKVM chaining cable is standard with each xSeries 335server.This 254-mm (10-inch) jumper cable is used to“chain” one server to another.The xSeries CableChaining Technology Cable Kit provides the interface toattach a keyboard, mouse, or monitor to the last xSeries335 server of the chain

Użyj kabla IBM PN: 06P4792