Jakiego używacie odtwarzacza multimediów?

Jak w temacie, rozglądam się za czymś ciekawym, a i chciałbym poznać Wasze zdanie :wink: pozdrawiam :wink:

Używam dwóch właściwie, Media Player Classic do filmów i Windows Media Player do muzyki.

JetAudio do muzyki, VLC media player do filmów

P.S. Ankieta powinna mieć co najmniej dwie możliwości wyboru.

Odtwarzacz multimediów… ale audio czy video???

Bo to tak jest że do audio się używa coś innego i do video coś innego :lol:

O to mi właśnie chodzi.

Zamiast" VLC" powinno być Video Lan Client Media Player (VLC)"

:slight_smile:

VLC od dłuższego czasu.

VLC - chyba jedyny, który radzi sobie z większością filmów i nie muli się jak All Player, a do muzyki stary dobry Windows Media Player 9 :slight_smile:

A to jest bzdura, każdy będzie mulić i będzie miał problemy z odtwarzaniem jak będzie źle ustawiony i będzie mu brak kodeków.

Ja używam właśnie ALLPlayera (nazwę pisze się razem a nie osobno), ustawiłem mu odpowiedni tryb, pobrałem kodeki i nie mam problemów.

A tak w ogóle to taka ankieta da ci jedynie informację co jest popularne, to co jest popularne wcale nie musi być najlepsze ani niepopularny program nie musi być zły.

A już tym bardziej nie dowiesz się z takiej ankiety co będzie dla ciebie najlepsze.

Np. ja unikam wszystkiego co bazuje na projekcie ffmpeg (między innymi VLC i FFDShow) ponieważ te biblioteki gorzej dekodują i dają gorszą jakość.

AllPlayer to jest takie urządzenie że jak mu nawet pobrałem wszystkie ich kodeki to i tak nie odtwarzał mi wszystkiego… :lol:

Natomiast VLC każdy format video jaki mam na kompie bez problemu odtwarza

Zobacz szukam-odtwarzacza-multimediow-bez-wscibstwa-producenta-t478539.html

Jak ci działa to “good for you” u mnie ciągle płacze, że nie ma kodeków i żeby pobierać (najlepiej ze strony ALL) Tam gdzie ALL nie ma kodeków tam VLC odtwarza bez najmniejszego problemu.

Co do mulenia, to ALL Player w standardowej konfiguracji jest dość zasobożerny, natomiast VLC na starszych komputerach nic a nic nie muli, może dlatego, że nie ma jakiś fikuśnych skórek, efektów aero i tym podobnych, tylko to co niezbędne.

W przypadku ALLPlayera to prawie zawsze gdy u kogoś nie mógł czegoś odtworzyć okazywało się że albo antywirus blokował mu dostęp do systemowych kodeków albo usunął mu pobrane przez niego kodeki (tak się dzieje jak nie jest dodany do wyjątków antywira), najlepiej zawsze w takim przypadku poszukać pomocy w supporcie producenta (niezależnie o jakim programie mówimy).

Tuż po świeżej instalacji powinien być w stanie odtworzyć na własnym kodeku 90% formatów, był błąd w wersji 5.1 przez który nie działało to tak ale w 5.2 został on naprawiony.