Jakiego używacie programu Antywirusowego?

Jakiego używacie programu antywirusowego dlaczego akurat tego czy jest dobry itd.

Avira 4ever , dlaczego? Bo podoba mi się ikonka w trayu.

Kaspersky IS

w trialu :stuck_out_tongue:

bo w końcu przydało by się przeskanować kompa czymś porządnym,

używałem jeszcze Aviry - byłem zadowolony :slight_smile:

Avast!Professional.Miałem Avast!a Home Edition ale raz na jakiś czas łapałem syf.Teraz mam spokój :smiley:

Nie używam żadnego już od dwóch lat bo moim zdaniem zamulają tylko Internet moje zabezpieczenie to zapora XP i skaner na zadanie Ad-Aware SE Personal tyle wystarczy jeszcze żadnych problemów z wirusami nie miałem…

tylko pozazdrościć takiej wiedzy

To moje zdanie wiec nie cytuj tylko napisz coś z sensem… jedyny z tych powyższych to Kasperski bym wybrał…

Lubie takie wypowiedzi… :slight_smile:

Najlepsze co może być! Jeśli coś mi nie pasuje, wywalam z rejestru…

Właśnie wywaliłem Avasta i wgrałem, jak to się zwie… A, BitDefender.

-A wgranie takiego czegoś jak Panda Atywirus uważam za rzecz najgłupszą, szczególnie na procku jedno-rdzeniowy.

ESET Smart Security 3.0

a z kąt on ma wiedzieć że wirusy ma skoro nie używa programów antywirusowych (hehehe)

TUNEBOY jak nie chcesz instalować antywira to weź chociaż przeskanuj kompa skanerem online:

http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

A sie przekonasz ile masz wirusów,

a i antywirusy nie zamulają neta - ile ty masz neo 128?

A Ty byś nie wiedział? :smiley:

No ja używam programów antywirusowych, ale może koledze TUNEBOY net zamula od wirusów a nie od programów antywirusowych :slight_smile:

dla mnie ktoś kto nie używa antywirusa jest upośledzony informatycznie (bez obrazy) takie moje zdanie,ale nie bierzcie tego do siebie

mam avire

Mam neo 512… Przeskanowałem i nic mi nie wykryło wygląda na to ze Ad-Aware tez potrafi dobrze wyczyścić dysk ze szkodników.

Kaspersky antivirus 7

Leonar:do dodaj do ankiety jeszcze Avira AntiVir

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=388

O właśnie, mądre…

Ja dzisiaj wgrałem sobie nowego systema, i ładnie działa…

Jakoś Avast sobie nie dawał rady. A ta Panda to porażka całkowita, jakie to ma wymagania?! Miałem wersje na 90dni z jakiegoś pisemka… I wywaliłem pande czym prędzej, tak muliła.

Złączono Posta : 08.12.2007 (Sob) 23:21

:

BitDefender Free Edition…

Używam Aviry i mam spokój nie zamula a jest skuteczny

avira ma bardzo dużą baze

a ja mam AVG darmowego i też jestem zadowolony :smiley: wykrywa dużo syfów jeśli takowe się w eMulu ściągną ;]

aha, do tego nic a nic nie zamula mojego - nienajlepszego już - sprzętu :slight_smile: