Jakiego wybrać klienta poczty dla Windows 7?

Witam

Po przesiadce z Visty na Windowsa 7 nie zainstalował się żaden klient poczty. Proszę o poradę jakiego klienta poczty wybrać. Może jest jakiś dobry i podobny do Outlook Expressa do którego się przez tyle lat przyzwyczaiłem. Co polecacie?

Siemka.

Ja polecam Thunderbird’a http://www.dobreprogramy.pl/Mozilla-Thunderbird,Program,Windows,13298.html, jest naprawdę łatwy w obsłudze i przy tym zachowuje sporą funkcjonalność :slight_smile:

Witam.

Używam od kilku lat Thunderbirda i nigdy mnie nie zawiódł dlatego tylko Thunderbird.

Pozdrawiam

Ja z kolei polecam gorąco program z pakietu Windows Live Essentials 2011.

Uważam za dużo prostszy niż Thunderbird.

nie ma co kombinować windows mail jest ok i działa nawet na 64 bit windowsach bez problemu tj z pakietu Windows live Essential …ale najlepiej zainstalować sam windows mail bez dodatków z essentiala

A co sądzicie o kliencie poczty z Microsoft Office 2010 ? Mam na płytce tego Offica i zastanawiam się, czy warto skorzystac z zawartego w nim programu pocztowego.

Jeśli masz pełnego Outlook’a 2010 to śmiało instaluj i używaj, moim zdaniem miażdży wszystkie inne klienty poczty :slight_smile:

Narazie zainstalowałem sobie Windows Live Mail ze strony Microsoftu. Potestuję go jakiś czas, jak się do niego nie przekonam, to sprawdzę inne proponowane programy. Dziękuję wszystkim za opinie i pozdrawiam.