Jakiego zasilacza urzyć do płyty głównej?

Witam wszystkich urzytkowników !!

This Bundle Includes:

Asus M4A88T-M/USB3 MATX Motherboard

AMD Phenom II X6 1055T 2.8GHz 9MB Cache 95W OEM Processor

No dobra ale nie powiedziałeś z czym dokładnie masz problem, i nie wiem po co podawałeś całą specyfikację płyty głównej…

Wnioskuję, że chcesz abyśmy ci doradzili jaki zasilacz dokupić do tej płyty - czy tak?

No tak,myslałem że sie przyda,ale dobra.Chodzi mi o to ze niewiem ilo watowy zasilacz i z jakimi pinami!

Rozumiem, że to twój procek: AMD Phenom II X6 1055T 2.8GHz 9MB Cache 95W OEM Processor

Podaj model karty graficznej

Co do pinów to każdy ma takie same - tylko że niektóre mogą mieć trochę więcej :wink:

Tak to jest mój procek.

Karta to Radeon X1950 Pro HiS 256MB TV / 2xDVI IceQ 3 Turbo

tzn ze np:Antec TruePower Quattro 850W Modular PSU - 2x 8pin PCI-E 2x 6pin PCI-E 4x 12V Rails 80PLUS Energy Efficiency ten zasilacz by pasował???

Przy wyborze zasilacza dobrze jest kierować się tą listą: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Przy tym zasilaczu co podałeś zostanie ci jeszcze niezły zapas mocy w razie rozbudowy :wink:

mariannsiema , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Proszę zamieścić log na serwerze hostującym i wkleić link do niego. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Już wszystko wiem , dzieki za pomoc! Można usunąć temat.Sorry za kłopot.