Jakiej firmy monitor polecacie

Witam,

Jakiej firmy polecacie monitory używany w przedziale cenowym od 50 do 150zł .

Obecny monitor prawdopodobnie psuje się (nie chce pisać co dolega pacjentowi no chyba że chcecie wiedzieć to pytajcie ) .

http://allegro.pl/monitor-philips-led-223v5lsb2-10-i7037702228.html

Za takie pieniądze to idziesz i na własne oczy oglądasz konkretny egzemplarz. Firma ma tu mniejsze znaczenie niż stan faktyczny konkretnego egzemplarza.

No masz rację ale chce sobie ułatwić wybór pomijając (według użytkowników forum) te które są nie polecane :slight_smile:

Użyj allegro. Wybierz dział monitory, używane, ustaw cenę do 150 zł potem odfiltruj te, które są w Twoim zasięgu (czyli tam gdzie możesz podejść, podjechać) - zapewne nie będzie tego wiele :slight_smile:

z takich tanich to ciężko o dobry monitor … a może jakieś raty 0% wchodziłyby w grę i kupić coś za trochę większą kwotę, a jak nie to używki albo outlet :wink:

Kupiłem monitor od Dell ( o ile pamięć nie myli UltraSharp 1907FP ) 19 cali,

Jeden problem rozwiązany ale nadal muszę szukać monitora który tym razem zastąpi Asus VW191s (lekki różowa biel, różowy kolor podczas uruchamiania PC itd a w grach nie ma tego ) .

@daro-75 W przyszłym roku będę miał z czego odkładać pieniądze ale na pewno nie wezmę na raty .

czemu nie na raty ? jak są 0% ?

Może boi się zapomnieć zapłacić lub poprawnie ustawić zlecenie stałe albo za dużo szukania rat 0%, poza tym pewnie wcisną umowę na 5 lat z bankiem i będzie mieć raz np. na 6 miesięcy ofertę konta, kredytu, karty…

Tak jak piszę @krystian3w .
Umowa na X lat i w dodatku z bankiem to mi się nie podoba a jak dodadzą reklamy to jeszcze bardziej odechciewa się takich zakupów .

Obecnie szukam w swoim “mieście” monitory, które są prawdopodobnie sprawne w 100% co jakoś mnie nie przekonuje więc słuchając rady @januszek sprawdzam osobiście i okazuje się że te tak zwane “sprawne 100%”, "bez wad ukrytych itd. " w rzeczywistości jakieś mają np. wczoraj poszedłem do “gościa” sprawdzić monitor który jak pisał jest ok .

Wszystko pięknie i fajnie było dopóki nie bawiłem się jasnością, po ustawieniu 100 gasł obraz a po kilku krotnym włączeniu i wyłączeniu monitora udało mi się włączyć i obniżyć do 50 jasność, kontrast monitor działał bez problemu .

Według mnie jasność i kontrast na poziomie 75-80 jest ok .

1 polubienie

Kupiłem monitor Philips 192EL bez podstawki, nóżki, stopy itd w cenie 20 zł .
Po za rysami na obudowie sama matryca bez rys, panel dotykowy także, jedynie co mi zostało dokupić brakujący element który jest mi potrzebny a nie chce wiercić otworów na kołki żeby monitor zawiesić na uchwycie .

Czy pomożecie mi znaleźć podstawkę, nóżkę, stopę do monitora Philips 192EL? Może być z VESA 100x100mm aby tylko nie wiercić i nie dziurawić blatu .

Hej,

Idąc tropem VESA można by pomyśleć o uchwycie montowanym do blatu biurka. Kilka propozycji:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Możesz kupić normalny uchwyt Vesa montowany do ściany, albo taki polecany przez @Dimatheus

mam samsunga SyncMaster 226 BW kupiłem go za 150 zł i chodzi koło 5 lat

Dziękuje wszystkim za pomoc .

Kupiłem TV 23 cale LG .

LG z zbierają dobre opinie, szczególnie te z matrycą IPS. Dobre odzwierciedlenie i nasycenie kolorów oraz szerokie katy widzenia. Osobiście korzystam z Samsunga oraz iiyamo i spisywały się bardzo solidnie.

Dziękuję za dobre rady, które są dlamnie bardzo ważne .