Jakiej klasy mam zasilacz?

Ok postaram się jak najszybciej wymienić OCZ StealthXStream 500 W

I słusznie

ale raczej pujde do kolegi bo on to zna się lepiej ode mnie i żeby coś nie spaltoic bo bym mógł spróbować ale lepiej nie bo cos uszkodze albo coś zle podłącze

No to naprawdę musiałbyś być bardzo zdolny i pchać na siłę xP

no nie ostrożnie bym robił :D:D

Złóż sam będziesz miał satysfakcję :slight_smile:

co mu z satysfakcji jak kompa zepsuje ? :mrgreen: Jak się nie znasz kompletnie to idź do kolegi co się zna.

mój kumpel ten zasilacz miał do dzisiejszego dnia i procesor ma C2D E4400 i z 2.0 GHz do 2.8 GHz podkręcony i działał przez kilka miesięcy hahah :smiley:

ale wczoraj kupił nową kartę (GF 9600GT) no i ja mu od razu mówiłem, żeby zasilacz kupił nowy a ten na szrot, wczoraj nie wytrzymał i podłączył do Tracer’a nową grafe, lol do Windowsa bez sterowników na trybie oszczędnym się włączył ale po zainstalowaniu sterowników pojawiły się “blue screeny” czyli zapewne zasilaczowi brakowało już mocy… :smiley: odłączył to w cholerkę a dziś kupił nowy zasilacz Chieftec 500Wat i hula teraz aż miło :slight_smile:

Trzeba przyznać że Tracer 4Life jest wytrzymały na różne stresy =D> :hahaha:

nie no żart!

Pozdrawiam.

Chieftec 500W? Czy ty wiesz dlaczego ja kupuje nowy zasilacz? :stuck_out_tongue: Mógł wziąć OCZ StealthXStream 500W. Cena chyba jest niższa w dodatku :slight_smile:

właśnie ja myślałem nad OCZ StealthXStream 500W ale był droższy kosztował w Komputroniku ok 250 zł (nie było go w tym czasie jak chciał kupić zasilacz tylko zamówienie) w sumie miał na zasilacz 250 zł więc starczyło by mu :slight_smile: a ten Chieftec kosztował go 198 zł :slight_smile:

dlaczego chcesz zmienić Chiefteca 500W? :stuck_out_tongue: głośno wiatrak chodzi czy linia +12 za słaba troszkę? bo dziś jak mu montowałem zasilacz zauważyłem w Speed Fan’ie że na lini +12 miał 11.09 i się wahało te napięcie (komputer w spoczynku) :shock:

Koleś, czemu Komputronik - w niektórych sklepach netowych idzie kupić za 200 zł + przesyłka. Ja kupiłem jakieś dwa miechy temu za 220 + przesyłka

Widocznie nie patrzał na cenę, tylko chciał jak najszybciej pozbyć się tego starego- i dobrze :mrgreen: I tak miał szczęście, że ze sprzętem się nic nie stało, bo z Tracer’ami to różnie bywa :stuck_out_tongue:

Po co bawić się w przesyłki i czekać z 4 dni za zasilaczem jak miał na miejscu sklep w mieście? A gdyby coś się stało z zasilaczem zakupionym w internecie? Odsyłać na własny koszt, później znowu przesyłka i ehh…

dobrze jest teraz a komputronik podobno dobrym sklepem jest choć ja za nim nie przepadam :stuck_out_tongue:

Pewnie jest, ale ostatnimi czasy w internecie jest dużo dobrych sklepów (i tańszych o wiele od Komputronika) - czyt. Agito, Zenfist itd.

owszem słyszałem o tych sklepach.

Przypominam, że zagwiazdkowanie wulgaryzmu nie zmienia sensu zdania i za takie coś przyznajemy warny tak samo jak za niezagwiazdkowanego bluzga, o czym dwie osoby z udzielające sie w tym temacie się przekonały.

jezusie… i pomyslec… ze jeszcze pare lat temu… zasilacze nieodgrywaly ZADNEGO znaczenia… ;o

Ja wole juz niz tego szrota zlomu i niewiem co ale wole ten ;Modecom MC 400W

Mówiąc “szrot” masz na myśli Tracera?

Tracera, a co innego? Modeco MC to dobry zasilacz.