Jakiej można się spodziewać pogody w Zakopcu w marcu?

(Mwojczek) #1

Siemanko. czy ktoś wie może na jaką pogodę można wpaść w marcu w Zakopcu? W sumie nie palimy się ze znajomomy na jakieś akcje na nartach. Wolimy połazić i poimprezować, ale jak tam naprzykład o tej porze rok fest leje, to też śadna frajda. Ktoś pochodzi z tyhc regionów może i ma jakieś wskzówki dla mnie? możde adres jakiegoś fajnego i niedrogiego pensjonatu? :))

(fiesta) #2

A o to spytaj się takiego górala, co ma wywieszony ręcznik przed chałupą i po nim snuje swoje prognozy.

A tak na serio to kto przy dzisiejszej zwariowanej na maksa pogodzie jest w stanie przewidzieć coś konkretnego na trzy miesiące do przodu, skoro nie spełniają się prognozy krótkoterminowe ??

(papuć) #3

zachmurzenie duże do umiarkowanego,temp ok 25C mozliwe dłuższe rozpogodzenia,wiatr płd zachodni do zachodniego,przelotne opady deszczu lub sniegu :wink:

(Mwojczek) #4

wow! super dokładna informacja! Dzięki wielkie! Mogę się spodziewać, że wiesz też, gdzie można się tam dobrze ulokować na pare dni? :slight_smile:

(Ctr) #5

Ja bym ci polecił pensjonat Vena w poroninie. 10 minut samochodem do centrum zakopca (w marcu nie będzie korka). Bardzo fajny pensjonat w dobrej cenie. LINK