Jakiej przeglądarki WWW używasz?

Witam,

Tak z czystej ciekawości chciałbym sprawdzić jaka przeglądarka jest najpopularniejsza wśród użytkowników DP.

Wybieramy max 3 opcje.

opera i lisek :slight_smile:

Sporo było takich tematów

Ale… co mi tam… używam liska

Lisek

Używam na przemian liska i Chrome

Opera i links

od x lat tylko opera.

Kiedyś lisek, ale teraz Opera :slight_smile:

Obecnie Firefox na jednym komputerze i Opera na drugim.

Odkąd poznałem operę tylko jej używam :slight_smile:

a ja miałem IE, FF, Opere, Safari i parę innych których tu nawet nie ma i jakoś FF został :stuck_out_tongue:

opera, opera i jeszcze raz opera :smiley: nigdy coś innego :stuck_out_tongue:

To co wpadnie pod wskaźnik myszy, czyli IE8, Chrome, Opera lub Konqueror

Prawie tak jak u mnie z wyłączeniem safari, którego nie miałem przyjemności używać :slight_smile: został stary dobry FiFi :slight_smile:

Safari używałem na iMacu G5, powiem, że wersja windowsowa jest jakaś spaczona bo na mac os x lepiej chodzi :stuck_out_tongue:

Wiadomo, że Opery :wink:

Najczęściej używam firefoxa. Dość często Internet Explorera. Rzadziej k-meleona i operę. (Miałam kiedyś maxtona i flocka, ale ich już nie używam.)

Ja używam Firefoxa, najbardziej podoba mi się w nim możliwość instalowania dodatków.

Mam również Operę, ale używam jej okazjonalnie (jest to dla mnie raczej taka ciekawostka ;)).

Wczoraj zainstalowałem Chrome i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony jego prostotą i szybkością działania (szczególnie na moim słabiutkim sprzęcie), pod tym względem Firefox nie dorasta mu do pięt :smiley:

Tylko Firefox.