Jakieś akcesoria do mojego kompa

Witam posiadam budżet 500 zł, na jakieś akcesoria do kompa.
Szukam jakiegoś chłodzenia wodnego do podstawki AM4, widziałem za 210 zł w x-komie bodajże był to Corsair na 2 wentylatory.
SSD już posiadam także nie proponujcie, zasilacz także silentium PC 600w, ram mam wystarczająco, karta też git ale jej tez by się przydało jakieś chłodzenie rx 560.
Moja obudowa: https://www.komputronik.pl/product/456403/deepcool-obudowa-tessaract-sw.html?gclid=EAIaIQobChMI8KS7sta74AIVA9-yCh0iZQv3EAQYAiABEgJNEfD_BwE

Zakładając, że nie masz Athlona 200, to chłodzenie Ci średnio jest potrzebne. Żaden procesor na AM4 nie powinien 560 ograniczać. Wieć nie ma potrzeby kręcić procka dla wydajności :wink:

Posiadam AMD Ryzen 2600 , i chciałbym go podkręcić trochę. Na Stock 60C w grach…

No tak, ale 2600 powinna mieć obciążenie rzędu 50-60% , w tej konfiguracji powiedziałbym, że raczej najsłabszym ogniwem jest 560 i mógłbyś spróbować sprzedać oraz kupić powiedzmy 580, wtedy faktycznie miałbyś zysk w FPS. Wykręcenie dodatkowych 300 mhz zapewne da Ci jakieś zysk, ale niewielki wobec mocniejszego GPU.

Zobacz sobie porównanie kart z Twoim prockiem, https://www.youtube.com/watch?v=ST3ww3mpqWc

Jak troche pokatuje to sprzedam. Mam też w planach gdy wyjdzie 3 gene procesorów zrobić update biosu i wpakować go, a tamten sprzedać

Na zmianie CPU na 3 generację stracisz dużo więcej niż na zmianie grafiki na dużo lepszą. Przecież ten CPU dobrze lata z RTX’ami.

Chłodzenie wodne jest drogie :confused:

Zobacz Fortis 3 starczy i tańsze

Chodzi mi o późniejsze podkręcanie // zmiany procesora na bardziej grzejący itp.
Po za tym nie wiem czy to coś zmieści mi się do obudowy