Jakieś stacjonarne 'odtwarzadło' muzyki z USB/SD

Chciałbym pod audio podłączyć jakiś tani odtwarzacz, do którego można by na penie, czy karcie załadować muzykę i by sobie grało. Tylko, że nigdzie czegoś takiego nie widziałem jak stacjonarka mp3-ka xD. Oczywiście mógłbym zwykłą mp3 mieć podłąćzoną cały czas pod kablem, ale ja bym jeszcze chciał sterować tym z pilota :stuck_out_tongue: Są niby takie ‘stacje multimedialne’ , ale to pod tv i raczej dość drogie zabawki. Jest teraz masa tunerów dvb-t, ale znowu tez nie wiem czy mp3ki to ogarnie (wszędzie piszą, że zdjęcia można oglądać, filmy ewentualnie oglądać :P), a poza tym obawiam się, że obsługa bez tv może być ciężka jak w jakieś menu głębiej powchodzę niechcący xD Myślełem o jakims tanim radiu samochodowym… ale tu znowu kombinacje jak to podłćżączyć pod 220 i pod wzmacniacz… chyba zbyt duża prowizorka :stuck_out_tongue:

Macie jakiś pomysł co by sie nadało do tego celu?

Obecnie korzystam z lapka, a steruję z telefonu… czyli sprawdza się tylko jak z kompa nie korzystam.

popatrz na allegro na odtwarzacze DVD, np. Manty, prócz DVD, mają tez sloty na karty pamieci,

i obsługują pendrivy, a obsługa bez TV jest w tym przypadku prosta…