Jakim program odzyskać zdjęcie z komputera

Witam .Miałem na jednym dysku w kompie zapisane zdjęcie moich rodziców.Nie wiem jak to się stało,ale ono znikło.Po formacie kompa. Jak je odzyskać?

Zapomnij, skoro dysk (a nie komp bo komputera się nie formatuje) został sformatowany i system ponownie zainstalowany + wgrane dane, to pozostałości zdjęcia zostały bezpowrotnie nadpisane.

W sumie można by spróbować w laboratorium Ontrack, ale nie wiem czy te zdjęcia są aż tyle warte ($)?

Teraz to nie problem, formatowanie dysku nie usuwa danych, a ponowna instalacja programów nie oznacza jeszcze utraty danych.

Najlepiej odłączyć dysk i skontaktować się z firmą odzyskującą, Ontrack może i jest dobry, a nie na kieszeń Kowalskiego - co najmniej kilkaset stówek.

Zdjęcia może nie są tyle warte, ale sentyment już tak.

Poszukaj innych firm trudniących się odzyskiem danych na favore.pl

http://www.favore.pl/cat151319_odzyskiw … anych.html

Po prostu dodaj zlecenie typu zlecę odzyskanie zdjęć, opisz co i jak i poczekaj, może jakaś firma za rozsądne pieniądze to zrobi.

Borg , To chodzi o jedno zdjęcie, nie ma sensu sobie zawracać głowy zewnętrznymi firmami.

Jeśli już to można pobawić się tymi programami: http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html

Spróbuj http://www.dobreprogramy.pl/Recuva,Prog … 13044.html

ze sformatowanymi kartami SD /pamięcią flash świetnie sobie radzi ( przy opcji głęboki skan- trwa dłuuugo , ale skuteczne, da się odzyskać)

Program do odzyskiwania instaluj najlepiej na innej partycji niż znajdowało się zdjęcie. Na partycji gdzie było zdjęcie, nic nie zapisuj.