Jakim program wypalić windows xp na płytę DVD

Witam, otóż chciałbym wypalić windows xp z rozszerzeniem .iso na płytę DVD, lecz niewiem jakim programem i jak to się robi, mógłby ktoś pomóc?

https://ember.cdburnerxp.se/cdbxp_setup_4.5.4.4954.exe

 

Wybierz Nagraj obraz ISO. podaj ścieżkę prędkość nagrywania najwolniejsza dostępna i nagraj.

Włożona jest czysta płyta i gdy naciskam nagraj płytę to wyskakuje komunikat o nazwie ‘‘Wymagana płyta’’ a w nim: Wymagany jest następujący rodzaj płyty. Po włożeniu odpowiedniej płyty proces będzie kontyunowany automatycznie. O co w końcu chodzi, jak wypalić? 

Może wybrałeś nagranie płyty CD a wsadzona jest płyta DVD lub odwrotnie.

DVD-r jest, ale jak się wybiera?? Bo teraz mam alcochol 120% i też nię mogę…

Po co zaraz alcoholem? Jeśli płyta jest dobra, to nie zdarzyło mi się, by w darmowym burn aware free, a nawet portable, żeby coś mi się nie nagrało. http://prntscr.com/49g67t

Od płyty startowej ISO, ISO/UDF, a nigdy nie doświadczyłem błędów nero, z uprawnieniami do plików, czy problemów nagrywania alcoholem.

 

Po dodaniu pliku klikam w nagraj. Wtedy klapka się otwiera i wysuwa taca. Wkładam płytę i tego, nagrywam. Przed nagraniem zaznaczam ISO 9660 http://prntscr.com/49g96b

 

Program obsługuje też m.in CD, DVD, DVD-R/RW

A to link do tego, co mam: http://portable.info.pl/burnaware-free-portable/

 

Dopiszę jeszcze pytanie - Czy posiadany płatny program alcohol 120% to trial? Sprawdziłem ograniczenia? Czy masz wersję płatną, to skąd? Można prosić trochę o tym szczegółów?

Już jest okey, nagrałem na nową płytkę.