Jakim programem dyskretnie nagram wideo zdarzeń na komp?

Dzień dobry,
poszukuję programu, który dyskretnie zarejestruje do pliku wideo aktywność na ekranie komputera (laptop, win 10) i równocześnie obraz z kamerki.
Ważne żeby się niezauważalnie aktywował i rozpoczął nagrywanie wraz ze startem systemu. Chcę widzieć kto siedzi przed komputerem, co ma na ekranie i jakie czynności wykonuje.
Programem, który tworzy takie podglądy, o które się staram (nagrywa aktywność na ekranie wraz z obrazem z kamerki do jednego pliku wideo) jest darmowy oCam, lecz nie posiada funkcji dyskretnego rozpoczęcia nagrywania wraz ze startem systemu.

Zna ktoś coś takiego?

dzięki z góry

Pluszwy

Skoro nie chcesz żeby ktoś siedział przy twoim kompie to dodaj do konta hasło i problem rozwiązany.

Czy ja napisałem, że czegoś nie chcę?
Napisałem, że chcę się dowiedzieć kto i co robi na moim kompie.
Do tego potrzebny mi program, który w sposób niewidoczny nagrywa aktywność na ekranie i równocześnie użytkownika przez kamerkę, wraz z uruchomieniem komputera. W celu uzyskania dowodu.

sprawdziłem kilka samodzielnie wyszukanych programów, ale albo są to wersje trial z ograniczeniami, albo nie mają trybu dyskretnego, albo nie zapisują obu obrazów równocześnie (ekran plus obraz z kamery).