Jakim programem nagrać na płytę dwuwarstwową?

Potrzebuję sobie zrobić kopie zapasową filmu DVD i chcę go skopiować na płytę dwuwarstwową,dlatego iż nie chcę żadnych strat w jakości obrazu.Jakim programem mam to zrobić.Jak na razie próbuję skopiowac płytę w programie DVDFab 8,ale nie wiem jakim programem najlepiej to nagrać.Proszę o pomoc.Dzięki za pomoc

W zasadzie każdym nowszym programem nagrasz płytę dwuwarstwową tzn 8.5 GB. /m. in.Nero, Roxio/

Możesz to zrobić darmowym Ashampoo Burning Studio dostępnym na vortalu :wink:

A także CD BurnerXP (nie przejmuj się nazwą CD :wink: )

Tak tylko oryginały posiadają zabezpieczenia i nie kazdy program sobie z tym radzi.

Nagrałem programem Nero.Problem jeszcze był w tym,że chciałem zrobić iso tej płyty,ale żaden program który ma taką możliwość,nie radzi sobie z zabezpieczeniami.Tak więc musiałem kopiować programem DVD Fab 8,który zapisuje w formacie VTS.Później tylko Nero Express-Wideo\zdjęcia-plik DVD-Video

Polecam Ci dla MSwin. program BurnAware Free 3.1 jest polski interfejs i tym programem możesz zrobić dużo innych kopi i konwersji oraz wypalić na różnych nośnikach cd’r/dvd’r/BD’r.

Inny dobry program to Burning Studio Ashampoo.

Aby wypalić dvd dwuwarstwową musisz kupić taką DL i nagrywarka dvd musi być z obsługą nagrywania DL , tak mi się wydaje jak nie mieści się film na normalnej pojemności 4,7GB :slight_smile:

Najlepszy i prosty program do kopiowania filmów na DVD:

DVD Shrink 3.2.0.15

http://www.dobreprogramy.pl/DVD-Shrink, … 11754.html

w DVDFab wybierz w lewym panelu podstawową opcję

dopiero następnie opcja

program Shrink nie jest już rozwijany od dłuższego czasu i jeśli ta płyta posiada nowe zabezpieczenia to raczej będzie generował błędy