Jakim programem najlepiej konwertować z dvd do Dvix Xvid Avi

tak jak napisałem w temacie. Oczywicie może tylko do jednego z podanych powyżej formatów konwertować. proszę i z góry dziękuję

Witam.

Spróbuj tym programem http://[CIACH]

"Darmowy programos firmy eRightsoft o nazwie “SUPER” (Simplified Universal Player Encoder & Renderer), który służy do konwersji video jak i audio. Nie wymaga instalowania dodatkowych kodeków. Program obsługuje bardzo wiele formatów.

  • Video format: 3gp/3g2(Nokia, Siemens, Sony, Ericsson) asf, avi (DivX, H263, H263+,H264, XviD, MPEG4, MSmpeg4 etc…), dat, fli, flc, flv (used in Flash), mkv, mpg (Mpeg I,Mpeg II), mov(H263, H263+, H264, MPEG4 etc…), mp4(H263, H263+, H264, MPEG4), ogg, qt, rm, ram, rmvb, str (Play Station), swf (Flash), ts (HDTV), viv, vob, wmv.

  • Audio format: aac, ac3, amr, mmf, mp2, mp3, mp4, mpc, ogg, ra, wav, wma" Używa kodeków zainstalowanych na Twoim komputerze.

Do wyboru, do koloru: http://www.videohelp.com/tools/sections … -divx-xvid

Jednak program super bez naszej wiedzy instaluje w systemie zestaw niebyt nowych filtrów. Jednak gdy to komuś nie przeszkadza to plusem są jednak duże możliwości. Info dotyczące tego faktu znajdziesz tutaj oraz tutaj

Proszę kilka tutoriali jak tego dokonać innymi narzędziami :arrow: klik.

Polecam Gordian Knot lub Auto Gordian Knot. Można przy ich pomocy osiągnąć niezłe rezultaty, do tego są intuicyjne i stosunkowo łatwo je skonfigurować :stuck_out_tongue:

Ja polecam program AutoGK. W vortalu dostępne jest także spolszczenie. W razie czego mogę wysłać na maila instrukcję obsługi dla początkujących.

Link do tutoriala można znaleźć w necie :arrow: Rekompresja DVD do formatu AVI za pomocą Auto Gordian Knot 2.26 - interfejs wersji 2.26 od 2.45 praktycznie się nie różni więc nie powinno być problemów :stuck_out_tongue:

Ale przyznam, że programik godny polecenia o czy pisałem już w poprzednim poście.

Narv - ja poproszę o tę instrukcję do AutoGK.

Mówiłem dokładnie o tej instrukcji, do której linka podał @ grand. Tylko posiadana przeze mnie instrukcja jest trochę starsza (dotyczy AutoGK w wersji 1.60 stable) ale pochodzi również z tej samej strony - tak więc lepiej skorzystać z tamtego linka.

Dobra - dzięki.

Witam,

osobiście, tak jak inni użytkownicy mogę polecić Gordian Knot.

Tu masz stronę oficjalną:

http://www.doom9.org/

a tu poradniki, opisujące co robić krok po kroku (po angielsku, ale z obrazkami):

http://www.doom9.org/index.html?/guides.htm

Pozdrawiam,

Rafał