Jakim programem otworzyć aktualizację .abs

Witam,  ściągnęłm aktualizację  dekodera  ma plik  .abs który muszę otworzyć. tylko nie wiem czym.

A coś więcej?

Aktualizacja dekodera  DVB-T Cabletech URZ 0083Q  do wersji 1.1.2. Wszystko mam  na pulpicie przegtywam na USB wlączam do  dekodera i  dekoder niewidzi aktualizacj , więc. coś jest nie tak i chciałam  go sprawdzićczy nie jest pusty.

Co mówi instrukcja na temat aktualizacji?

Postępujesz tak jak tam jest napisane?

Oczywiście Tylko program otwiera się na kompie w notatniku  a w czym powinien? Jest spakowany zip

Masz innego pena?

Dekoder powinien widzieć ten plik abs.

rozpakuj plik za pomocą chociażby 7 zip pamiętaj że źle dobrana aktualizacja może uszkodzić urządzenie jeżeli nic się nie dzieje z urządzeniem działa poprawnie nie przeprowadzałbym aktualizacji 

Z tego co widzę to aktualizacja jest w archiwum rar (nie zip ale to szczegół) a w archiwum jest folder o tej samej nazwie co znajdujący się w nim plik aktualizacji.

Na pena powinieneś wrzucić plik aktualizacji zachowując strukturę folderów czy nie sam plik bezpośrednio na pena ani do jakiegoś foldera o innej nazwie tylko na pena wrzucasz cały ten folder z plikiem w środku.

 

Jeśli dekoder nadal nie widzi aktualizacji to może to nie jest odpowiednia dla niego aktualizacja.