Jakim programem podmienić plik welcomehead.96

Jakim Jakim programem podmienić plik welcomehead.96.png ??

Mam windows mobile.Gdy próbuje przekopiować plik z karty pisze że nie mam uprawnień.A gdy kopiuje z komputera na windows do telefonu to pisze że nie można podmienic plików.

Co zrobić ?? Mam gotowy obraz tylko teraz jakim programem to wsadzić do telefonu? Proszę o pomoc.Od rana przeszukuje google i nie ma tam jasnej instrukcji jak to zrobić.

Spróbuj total commanderem, jeśli nie pomoże, to znaczy, że albo nie masz zdjętych certyfikatów z nk.exe albo nie masz w ogóle zdjętych zabezpieczen. Magican, pewnie rom Cotulli. Wątpie żebyś dał rade obejść zabezpieczenia Cotulli.

Możesz wgrać ten welcomehead pod inna nazwa np 2welcomehead.png a potem poszukac wpisu w rejestrze i zmienic.

Pomógł Total Comander na PPC.Ale do żeczy właśnie stworzyłem 2 w 1,czyli nakładkę i spolszczenie na rom cotully wm 6.5 prof.

Wszystko jest po polsku i są nowe style nowy ekran ładowania systemu :slight_smile: i wiele więcej.Może jutro wrzuce jakiś filmik ze spolszonym systemem na Youtube.Jestem też w trakcje tworzenia romu do magiciana-ale to trudna sprawa bo nie ma się na czym wzorować. :slight_smile:

Jeśli tam będą takie błędy, to polecam dwa razy sprawdzić to spolszczenie przed wystawieniem. :roll:

Nie nie ma tam takich błędów po prostu się pomyliłem,każdemu się zdaża,ale dziękuję za przypomnienie :slight_smile: