Jakim programem robi się demonstrację na Vortal DP?

Witam, muszę podciągnąć ocenę i nauczyciel kazał mi w Power Poincie opisać funkcje Excela :smiley: Powiedział, że ma być ze screenami i ew. jak nie chce screenów to filmiki pokatalogowane ładnie i żeby mało zajmowało.

Przeczytałem troche google i forum i dużo tego o filmikach jest, ściągnołem CamStudio, jednak jak nagrałem 19 sekund na rozdziałce 1440x900 i FullScreen i zapisało w AVI to 30mb to jest za dużo.

Ostatnio oglądałem demonstrację(pobrałem) i była w pliku exe i chyba 20min z głosem i full screenem na pulpicie zajmowało 12mb.

UprawnieniaWindowsXPcz2.exe(cz.II).

Jakim to programem robicie ? Albo jakiś rozbudowany polećcie, bo chodzi głównie o jakieś minutowe filmiki(z 20) z głosem i opisane(najlepiej jakbym to ja później opisywał a nie program wyświetlał Click Button “xxx”).

Nie wiem jakim programen robi się demonstracje na DP, ale demonstracje do szkoły robiłem w programie HyperCam

Zadań domowych nie odrabiamy :stuck_out_tongue:

Kto odrabia? :wink:

Toś dowalił, a czy ja proszę o zrobienie mi prezentacji na min. 30 slajdów z obrazkami bądź filmikami??

Ja tylko bym chciał wiedzieć jakim programem robią demonstrację na Vortualu DP, bądź programik który by na rozdzielczości 1440x900 lub podobnej i full screnie i minutowe fimiki, ażeby zajmowały jak najmniej miejsca, bo te programy co ja próbowałem to niezbyt owe zadanie spełniają.

Albo by mógł być klatkowy, czy ograniczenie klatek/sec albo tylko by łączył screeny jak bym kliknoł na myszce i on by robił ;] by mieli najwyżej w szkole dziwne :smiley: Tą prezentację na pewno wykorzysta do tłumaczenia, slajdy wybierze, projektor i ogień ^^.

Napisałem do autora tej demonstracji, zobaczymy co odpisze. Mam nadzieję, że w miarę szybko.

W takim razie pobierz program AviScreen Classic i w nim nagraj tą prezentację, a potem podczas zapisywania wybierz, np. format Xvid, który ma lepsze algorytmy kompresji niż AVI.

A HyperCam 2 jaki ma stopień kompresji, bo mnie to zaciekawiło, a nie wiem czy mam instalować? Dobry program?

Można wybrać Kompresje obrazu np. na DviX i jakość kompresji np. na 75%

Może SnagIT http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=913&SnagIt+8.2.3 czytałem ze świetny program do robienia demonstracji.

nagrywasz CamStudio, a potem kompresujesz virtualdubem i masz.

Adobe Captivate 3