Jakim programem wydobyć takie dźwięki? (muzyka elektroniczna

Witam!

Chciałbym się poradzić Państwa jakim oprogramowaniem można w stosunkowo łatwy sposób wydobywać/tworzyć muzykę elektroniczną. Bardzo zależy mi na pewnych sekwencjach pewnego rodzaju dźwięków. Przykład umieszczam tutaj: http://rapidshare.com/files/24814816/PAD_INTRO.mp3.html

Jest to wstęp do utworu JMJ “Teo & Thea”.

Bardzo zależy mi by móc coś takiego tworzyć. Nie musi to być identycznie to samo co we fragmencie, jednak o takie typu dźwięki mi chodzi…

Bardzo proszę o pomoc…z góry dziękuje!


Zależy mi przede wszystkim na (w miarę) łatwej obsłudze programu. Cena raczej nie gra roli (oczywiście miło byłoby gdyby nie była kosmiczna)…

Myślę że musi to być jakiś syntezator…

P.S Nie za bardzo znam sie na tworzeniu takiej muzyki, wiec za błędy fachowe przepraszam…


Jeszcze raz prosze o pomoc…

No i życzę Państwu zdrowych i wesołych świąt Wielkiej Nocy! Abyście spędzili je w miłym, wesołym, rodzinnym gronie… bowiem rodzina jest największym skarbem dla człowieka…

Pozdrawiam

Kuba :slight_smile:

pełno jest takich programów poszukaj w :google:

Ja osobiście polecam Fruity loop studio.

Wszyscy polecają ten program, problem jednak w tym, że nie chce mi on działać! Nie wiadomo dlaczego nie uruchamia mi się! (ściągałem już wiele wersji z wielu źródeł - zawsze to samo: klikam na plik .exe i nic…nawet żadnego komunikatu)

:frowning: :frowning: :frowning:

Dlatego szukam jakiejś alternatywy…

jak cena nie gra roli to FLS oryginalny bedzie chodzil na bank - zawsze masz support od nich jakby co…

To dziwne…bo wersja trial bądź demo FLS to także oprogramowanie oryginalne (ze strony producenta) a mimo to nie działa… :?


A czy ktoś z Państwa zna może jakieś źródło, z którego mógłbym dowiedzieć się o korzystaniu z takich aplikacji jak REAKTOR 5 bądź BATTERY 2 firmy Native Instruments?

Zależy mi oczywiście na polskich poradnikach/tutorialach…

Szukałem, ale bardzo trudno cokolwiek znaleźć po polsku… :roll:

Może zrób formata ale nieradze bo może coś z systemem masz?