Jakim programem wykonąć kopię bezpieczeństwa gry?

Jakim programem wyklonąć kopię bezpieczeństwa gry? Kupiłem FIFE07 orginalną i chcę sobie zrobić kopię bezpieczeństwa. Co polecacie?

Alkohol 120% lub 52%.

A co sądzicie o Clone DVD? A cz zwykłym Nero da rade?

Clone DVD na pewno da rade ponieważ on ma funkcje przegrywania zabezpieczonych płytek. Nero teoretycznie też powinien dać rade, lecz proces trwania może trwać długo albo zakończyć się niepowodzeniem.

Polecam Alcohol 120% lub 52%, proste w użytkowaniu i skuteczne :wink:

Alkohol - nie pij za dużo - i nie kopiuj - gdzie są moderatorzy - out temat - uuu.

Przecież mówię, że mam oryginalną grę i chcę tylko zrobić kopię zapasową.

Można robić tyle kopii ile się chce a także można obdarowywać członków rodziny owymi kopiami. Jest to zgodne z prawem, a licencja gry zabraniająca wypożyczania oraz kopiowania jest niezgodna z prawem.

Zainstalowałem Alcohol 52%, ponieważ jest darmowy, ale kompletnie nie wiem jak przegrywać.

wkładasz płytę do napędu, w opcjach programu wybierasz kreator odczytu, wybierasz napęd w którym jest płyta jeżeli masz 2, wybierasz profil jakim jest zabezpieczona gra(dotyczy tylko płyt CD, dla DVD program automatycznie wybiera profil), klikasz dalej, wybierasz format pliku z obrazem i miejsce gdzie obraz sie ma znajdować i start.