Jakim programem zrobić tego typu obróbke?


(Cyba91) #1

Witam,otóż role się teraz zamieniły i ja potrzebuje pomocy.Chciałbym się dowiedzieć jakim programem została zrobiona ta oto śmiechowa obróbka tego zdjęcia:

rogi dla tego tygrysa jak i alkohol :smiley: zostały doczepione a pokemony chyba naniesione zresztą sam nie wiem,a to COŚ obok pokemona było malowane paintem i także naniesione.Jeśli ktoś coś kojarzy prosze o wszelkie nazwy programu tego jak i jakiegoś podobnego z takimi możliwościami. ps.koleżanka nie chce podać nazwy programu :expressionless:


(Matmal112) #2

Bardzo dobre efekty robi się programem Morpheus Photo Mixer 3.1. Można z różnych zdjęć podmieniać twarze, dodawać różne dodatki. Robiłem postać ludzką z twarzą konia, papugi, naprawdę bajer. Program darmowy na stronie www.morpheussoftware.net Polecam, wypróbuj.


(Mariuszs) #3

Photoshop, Gimp tego jest dużo....

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... +rastrowej


(Olixxx94) #4

GIMP :arrow:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... GIMP+2.6.3


(Afrix) #5

Ja tam tobie polecam, GIMP`a BO jest darmowy i swietny :), powodzenia


(Phobos64) #6

Chwila zabawy w Photoshopie i le voila :wink: Ten tygrysek fajnie zrobiony, reszta jest banalna, parę powycinanych i wrzuconych obrazków...

A darmowy Gimp jest dobry, bo jest dobry i darmowy.


(Cyba91) #7

takie tło też da się zrobić w photoshopie albo gimpie? i jak wrzucić takie obrazki? ale dzięki za pomoc bo myślałem że to jakiś inny program :slight_smile:


(Phobos64) #8

Była masa postów na temat wycinania elementów grafiki. Tutaj masz tutorial odnośnie wycinania, poszukaj też postów w tym dziale.


(Cyba91) #9

ok dzięki wielkie jeszcze raz,bede próbował :slight_smile: