Jakim programem zrobić zdjęcie całej stronie inteternetowej


(Van_Helsing) #1

Bo ekran całej strony nie obejmie tylko trzeba sunąć w dół ale programem jakimś to umiem tylko całej stronie max zrobić.. jest tak zrobić by zrobić zdjecie całej stronie od góry do dołu?

Dajcie nazwę programu i instrukcje


(Wincenty Pstrowski) #2

Sprawdź w słowniku słowo “duł” bo wygląda jak by go chiński bot tłumaczył przez Google translate a potem skorzystaj z tego programu: http://www.dobreprogramy.pl/FastStone-Capture,Program,Windows,11960.html


(Van_Helsing) #3

Mam ten program ale nie wiem jak go bardzo obsługiwać. robi zdjecie tylko tej otwartej części monitora


(Wincenty Pstrowski) #4

Obsługa jest bardzo prosta. Jest tam na pasku programu taka ikonka - strona tekstu ze strzałką w dół (szósta ikonka od lewej). Wystarczy ją wcisnąć, i wtedy jeśli jesteś na jakiejś stronie obejmie ją czerwona ramka, potwierdzasz wciskając lewy przycisk myszy, ekran się automatycznie przewinie i masz sfotografowaną stronę. Musisz ją jeszcze zapisać jako JPG i gotowe.


(Atis) #5

WebShot


(florka) #6

A po co program? Wystarcza wtyczka do przeglądarki internetowej. Do Google Chrome dobre jest rozszerzenie - Screen Capture (od Google)5.0.3. Do Firefoxa nie pamiętam.


(Wsawa) #7

Przeglądarka Maxthon zapisze Ci co tylko zechcesz , całą stronę od góry do dołu też .

Powodzenia .


(system) #8

FastStone Capture 5.3 to bardzo stara wersja programu i fukcja zrzutu przewijanego okna nie działa prawidłowo w nowszych wersjach przeglądarek internetowych.

Te niegogoności zostały wyeliminowane przez producenta w wersji 6.8, o czym możemy przeczytać na stronie domowej programu - http://www.faststone.org/FSCaptureDetail.htm


(Spam) #9

@Barnaba, nowsze wersje są już niestety płatne.


(system) #10

Chyba zdajesz sobie sprawę, że o tym wiem.

Podałem informacje, że FastStone Capture 5.3 nie obsługuje funkcji zrzutu przewijanego okna w nowszych wersjach przeglądarek internetowych, więc polecanie tej wersji programu jako panaceum na rozwiązanie problemu, bez posiadania wiedzy o przeglądarce użytkownika jest bezcelowe.