Jakiś dziwny wskażnik myszy mam! help!

Od jakiegoś czasu mam zamiast normalnej strzałeczki myszki to wskakuje mi kółko ze strzałkami do przesuwania w górę i w dół…Jak to zlikwidować ???co to jest??? Dziękuję z góry za pomoc!

Panel sterowania -> mysz -> zakładka kursory. Wybierz profil domyślny

To nie pomaga…to jakby jakaś nakładka na kursor mi wskoczyła…jakby zaznaczała punkt i sama stronka się przesuwa…

Gdybyś mógł to pokaż screena z tym wskaźniekiem.

nie dam rady …kiedy zatrzymuję kursor na miejscu strzałki pojawia się kółko z dwoma czarnymi trójkącikami …:))kurcze trudno to opisać…a takie to proste…:))i jak to kółko się pojawi to poruszając kursorem bez przyciskania niczego przewijam całą stronkę …próbowałem zrzut ekranu ale się nie da…

Takie coś pojawia się jak wciśniesz scroll (czyli to kółko) na myszy. Nie wciskaj tego i będzie ok :wink: .

A jeśli tego nie wciskasz, a wskaźnik sam się pojawia, to może scroll Ci się w myszce zablokował… Spróbuj podłączyć inną myszkę i sprawdź, czy coś takiego Ci się dalej pojawia.

ja nic nie wciskam…:))chyba że kółko się spieprzyło…

No to, jak już pisałem, spróbuj z inną myszką, albo rozkręć tą i spróbuj jakoś odblokować kółko…

wyrwałem kółko i dalej jest…:))dzięki za pomoc…spróbuję jeszcze z inną myszą…ale nie dziś…

wyrwałem kółko i dalej jest…:))dzięki za pomoc…spróbuję jeszcze z inną myszą…ale nie dziś…

No, najlepszy pomysł to to nie był :stuck_out_tongue: :wink: … Być może to coś z elektroniką myszki było. Najpierw trzeba było z inną myszką spróbować.