Jakiś dziwny wskażnik myszy mam! help!

(Wohen) #1

Od jakiegoś czasu mam zamiast normalnej strzałeczki myszki to wskakuje mi kółko ze strzałkami do przesuwania w górę i w dół...Jak to zlikwidować ???co to jest???? Dziękuję z góry za pomoc!

(Tomasz Paziewski) #2

Panel sterowania -> mysz -> zakładka kursory. Wybierz profil domyślny

(Wohen) #3

To nie pomaga...to jakby jakaś nakładka na kursor mi wskoczyła...jakby zaznaczała punkt i sama stronka się przesuwa...

(Longhorn2009) #4

Gdybyś mógł to pokaż screena z tym wskaźniekiem.

(Wohen) #5

nie dam rady ...kiedy zatrzymuję kursor na miejscu strzałki pojawia się kółko z dwoma czarnymi trójkącikami ..:))kurcze trudno to opisać...a takie to proste..:))i jak to kółko się pojawi to poruszając kursorem bez przyciskania niczego przewijam całą stronkę .....próbowałem zrzut ekranu ale się nie da....

(ThEnemy) #6

Takie coś pojawia się jak wciśniesz scroll (czyli to kółko) na myszy. Nie wciskaj tego i będzie ok :wink: .

A jeśli tego nie wciskasz, a wskaźnik sam się pojawia, to może scroll Ci się w myszce zablokował... Spróbuj podłączyć inną myszkę i sprawdź, czy coś takiego Ci się dalej pojawia.

(Wohen) #7

ja nic nie wciskam..:))chyba że kółko się spieprzyło....

(ThEnemy) #8

No to, jak już pisałem, spróbuj z inną myszką, albo rozkręć tą i spróbuj jakoś odblokować kółko...

(Wohen) #9

wyrwałem kółko i dalej jest..:))dzięki za pomoc..spróbuję jeszcze z inną myszą..ale nie dziś...

(Wohen) #10

wyrwałem kółko i dalej jest..:))dzięki za pomoc..spróbuję jeszcze z inną myszą..ale nie dziś...

(ThEnemy) #11

No, najlepszy pomysł to to nie był :stuck_out_tongue: :wink: ... Być może to coś z elektroniką myszki było. Najpierw trzeba było z inną myszką spróbować.