Jakiś Mały zlocik forumowiczów

Może twórcy vortalu zorganizowali by jakiś zlocik. Browarka wypić razem pogadać i inne rzeczy Pośmiewomy i inne HEHEH

Nie wszyscy są pełnoletni. Ja np. 8)

Dla ciebie denat(EHEH) Nie ale spiewać umiesz gadać chyba również

Dobry pomysł tylko gdzie ??

chrucik może w Katowicach - mamy blisko :wink:

Ja bym proponował u pomysłodawcy w domu :smiley:

haha dobre kravjec no ale w sumie racja :stuck_out_tongue:

na browarka chętnie a nawet więcej xD śpiewanie niekoniecznie :smiley: i jakieś fajne laski by sie przydały :twisted:

ciekawe… :roll:

no w katowicach mi też pasi bo to tylko jakieś 25 kilometrów o de mnie :D.A dokładniej to na paderewie może być :stuck_out_tongue:

mi to tam tylko 100 kilosów(oile nie więcej) :stuck_out_tongue:

Portal http://www.chelsea.pl organizuje bardzo fajne zloty fanów The Blues, widziałem fotki :slight_smile: Tylko pozazdrościć. SeBoLaS może byłeś na którymś?

Forum pilka.pl organizuje również spotkania, ja się spóźniłem… :frowning:

Ale na następnym będę, muszę :slight_smile:

Beryś no to jak? Duży masz domek ? :stuck_out_tongue:

Tak, mieszkanie na parterze :wink:

To się upchniemy :stuck_out_tongue:

P.S. Troszke tak głupio umawiać się za plecami Berysia. W końcu to jego dom :slight_smile:

a miejsce dla ilu użytkowników jesteście w stanie zagwarantować, nawet po wynajęciu jakiejś sali? 100? 200? 500? zapłacicie za to? będziecie brać ludzi z ulicy, czy może wyślesz zaproszenia do 54tyś zarejestrowanych użytkowników?

Po co sale,pójdziemy do lasu i narobimy hałasu :mrgreen:

Zrobimy sobie taki mały open air :slight_smile:

Wrocław- dyrekcja z tąd jest, niektórzy modowie… ja… :smiley:

Panowie Ja tylko dałem propozycjie Moja chałpa tyle was nie namieści

Myślałem ze Moderatorzy coś kopsną no wiecie (Oczywiście wyzywienie we własnym zakresie) i miło by było jeszcze jak by kopsneli jakąś koszulke Z dobreprogramy.pl jako reklama pomyślcie sobie taką mase ludzi i każdy ma koszulke dobreprogramy heh jaka stary reklama vortalu

Paru ludzi bym chętnie poznał np. takiego jiniji czy jakoś tak

Później bym tynkował przed kolegami ze piłem z OTYKOSZEM

Ewentualnie jak admini kasy nie mają to można ich wspomóc finasowo

Wiecie musimy sobie pomagać

Złączono Posta : 02.07.2007 (Pon) 0:47

I jeszcze jedno niewiem gdzie kopsnąć ten temat Dałem go na luzie a gdzie on ma leżeć niewiem przenieście jak by co.