Jakiś odgłos i restart komputera

Witam Serdecznie.

Tak ja wspomniałem już w temacie, mam problem z resetowaniem się komputera.

Problem wygląda następująco :

  • Uruchamiam system wszystko działa poprawnie tak jak zwykle, ale jak np oglądam film lub gram w jakąś grę przez neta po jakimś czasie słyszę taki dziwny odgłos jakby CD-ROM był zepsuty i się zaciął jak jest stary, ale to nie to.

Odgłos jakby wydobywa się z jednostki, ale nie pochodzi od CD-ROM, bo nic nie mam w nim, ani go nie używam.

To wygląda na zacięcie się czegoś,buczenie głośne , ale trwa chwilke i wtedy komputer mi się resetuje bez powodu.

Dodam jeszcze, że procesor chodzi bardzo dobrze, nic nie śmierdzi,nie instalowałem żadnych oprogramowań ostatnio.

Po prostu jestem w kropce, i nie wiem co jest.Komputer czyściłem więc to nie jest przyczyna :slight_smile:

Jedyne co mi pozostało to prosic mi Was moi drodzy o udzielenie mi odpowiedzi, co się dzieje i co powinienem w takim przypadku zrobic:)

Problem pojawił się z dnia na dzień i w dzienniku zdarzeń nic nie ma, wszystko działa poprawnie.

![-o<

Ściągnij program everest home i podaj temperatury.

sprawdz wentylatory, popsuty moze zbyt mozno obciazac zasilacz.

Witam ponownie.

Głupio to wytumaczyc jest, ale sam bym na to w życiu nie wpadł gdybym nie usłyszał tego dzwięku jeszcze przed pójściem spac:)

Wyjaśnienie mojego problemu wygląda tak:

  • Na mojej ulicy dwa tygodnie temu postawili blisko mojego domu nowe linie MPK.Problem jest taki,że skok napięcia tak myślę,na linii MPK wywołuje zanik w moim PC zasilania lub “zmienia częstotliwośc” pobierania prądu i PC mi się off :slight_smile:

Na pewno problem pochodzi od linii MPK więc wystarczy mi zadzwonic, albo poczekac aż ustatkują zasilanie…

Wpadłem na to przez przypadek.Oglądałem TV wieczorem i jakoś usłyszałem ten sam odgłos a PC miałem off, wiec od razu wiedziałem w czym rzecz, zwłaszcza jak braciszek mój przyszedł i mi powiedział ,że się zabłysło od strony lini MPK.

A mam w rodzinie elektryka, i powiedział mi,że jak coś takiego zrobiło mi się z dnia an dzień to jest to wina linii Tranwajowych i skoku napięcia :slight_smile:

Dziękuję Bardzo za udzielone mi odpowiedzi,i życzę miłego dnia :slight_smile: =D> =D> =D>