Jakiś player dla telewizora LG (Web OS)

Moja mama, starsza już kobieta, kupiła sobie telewizor LG z systemem Web OS. Bardzo jej zależy na programie informacyjnym typu TVP Info, ale nie nie konkretnie na TVP Info, bo wiadomości tam są wg niej dość stronnicze.
Znalazłem stronę gdzie można oglądać inne polskie kanały informacyjne i działają na telewizorze całkiem ok, niestety tylko w przeglądarce internetowej. Trochę kłopotliwe jest włączanie telewizji przez przeglądarkę, bo jak już pisałem, mama jest starszą osobą.
Dlatego proszę uprzejmie o wskazanie jakiejś aplikacji, jakiegoś playera, w którym można by było oglądać internetową TV.
Przeglądałem aplikacje w LG Store i z tego co się orientuję, są tam tylko typu IPTV, a to chyba nie o takie chodzi.
Z góry dziękuję za pomoc, w swoim i mamy imieniu.

Nic spoza LG Store nie zainstalujesz. Pozostaje jakaś przystawka z Androidem np. https://www.ceneo.pl/73898308
Instalujesz wtedy Kodi i tam już wtyczki do TV internetowej są.

1 polubienie

Szkoda :frowning: Mama bedzie musiała się przyzwyczaić do przeglądarki. Dzięki za odpowiedź.

Post pod postem, bo ta informacja nie może umknąć, bo jest ważna.
Da się za darmo oglądać Polsat News HD. Oczywiście przez internet. U mamy wygląda to tak, że włącza się byle jaki kanał polsatowski, ale nie sam “Polsat” (bo tam jest “Ipla”), następnie czerwony przycisk, akceptujemy regulamin zielonym i włala :slightly_smiling_face:
Mamie bardzo przypadł do gustu, bo to chyba najbardziej obiektywne źródło informacji.
No i jeszcze prostota użytkowania :slight_smile:
Nie, nie jest pracownikiem Polsatu, ale polecam!