Jakki aparat cyfrowy polecacie do 1000zł?

Tommekx aparat faktycznie jest spory, ale ma to i swoje zalety (np, obiektyw chodzący w tulei, co obniża prawdopodobieństwo jego zabbrudzenia czy uszkodzenia), choć nie jest aż tak źle jak się może wydawać, jak dla mnie jest tylko zadługi o pare cm :wink:

fiesta moim zdaniem jeżeli ktoś chce aparat w cenie około 1000 zł, to nie jest profesjonalnym fotografem, co za tym idzie sporą część zdjęć będzie robił “u cioci na imieninach” czyli w sztucznie doświetlonych pomieszczeniach, wg. mnie na takie warunki 3.5 to już dużo. Zresztą nie miałem przyjemności wyprubować tego aparatu czytałem tylko opinie innych ludzi więc nie będe chyba dłużej dywagował na ten temat

No tak i to jest typowa mentalność Polaka, nie używałem , ktoś komus coś przekazał poczta pantoflową, ale krytykanctwo odchodzi na całego. Dobrze przynajmniej że w konkluzji całej dywagacji przyznałeś się do tego 8)

Ja kupuje cyfrówki do “celów domowych” a nie do zawodowych. Dla mnie istotnym czynnikiem jest rozmiar aparatu.

W takim układzie polecam breloczek do kluczy z TV Marketu :stuck_out_tongue:

fiesta normalne jest chyba, że przed zakupem aparatu wolałem poczytać o nim różne opinie, nie sądze, abyś Ty kupował w ciemno

co do rozmiarów, jak dlamnie nie są tak tragiczne, ja wciąż focę Zenitem, poczekajmy może jednak co na ten temat powie autor tematu?

Mini aparat cyfrowy + Dodatki …bardzo fajna oferta… :lol: :hahaha:

Posiadam aparat sony dsc p200 , który poleciłem autorowi tematu i nie potrzebuję innego. Jest wystarczający jak dla mnie.

Czyli Tommelx polecasz Aparaty Sony …,?

Nie wiem czy nie wezme Canona A620…co o nim myśłicie? :?

A kolega widział moje poprzednie posty?